Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Valami jo szülésinditó praktik...

Valami jo szülésinditó praktikátok van? Szexen kivul mivel a parom Franciaországba van.

Figyelt kérdés
2017. dec. 10. 15:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
49%
Így akarod megindítani, hogy a párod nincs is itthon? Hány hetes vagy?
2017. dec. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
16%

Ha a párod a gyerek apja ritka kcsg vagy amiért így akarsz szülni!

Egyébként az oxitocin általában bevállik

2017. dec. 10. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
48%

Mi közötök hozzá, hogy a párja nélkül szül valaki? Sajnos az én férjem sem volt itthon, amikor szültem, vissza kellett volna tartanom, igazatok van... Két hülye.


Kérdező, nekem a lépcsőzés bevált. Igaz, fél nap alatt értem fel a negyedikre :)

2017. dec. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Én csak terminus túllépés esetén mondok neked praktikát.
2017. dec. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
40%
3-as, mi az, hogy két hülye? Honnan veszed a bátorságot ahhoz hogy lehülyézz szó szerint valakit? De ha Te így beszélsz akkor oké, ezt is érdemled. Szóval a Te eseted nem biztos, hogy ugyanaz mint a kérdezőé te barom.
2017. dec. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
82%

Amìgy meg 3-as Te még ostoba is vagy, mert az erőltetés (lépcsőzés) nem biztos hogy jót tesz, és felelőtlenség tanácsot adni így, hogy nem tudod hány hetes és miért akarja kicsalogatni a babát!! Van itt néha olyan kérdés, hogy anyucika 36 hetes de kényelmetlen neki a hasa és ezért akar megszülni....

Szóval okosnak hiszed magad holott sötét vagy és felelőtlen.

2017. dec. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
48%

Veled ellentétben nem turkálok más magánéletében és nem feltételezem, hogy hülye, amíg nem bizonyosodik be pl a hozzászólása alapján, lásd te magad...

Így a kérdezőről sem feltételezem, hogy ártani akar a gyereknek.

2017. dec. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
48%
Na persze. Szimplán csak talán veszélyeztetsz valakit az okos tanácsoddal. Lépcsőzés okozhat oxigénhiányt ha még nincs kész arra, hogy megszülessen. De nyugodtan tanácsolgass csak az alapvető információk tudta nélkül. (és ne írkálj privátba, nem szokásom elolvasni, törlöm, mert ez nem levelezőfórum)
2017. dec. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Annyira jó, hogy egymást bsztatjátok, ahelyett, hogy a kérdésre válaszolnátok... :/


kérdező: nekem a dokim azt javasolta, a 36.hét után igyak tonikot, a lépcsőzést viszont nem ajánlotta. Hány hetes vagy?

2017. dec. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Én nem döntenék a helyedben egyedül erről! Szerintem mindenképp kérd ki egy orvos véleményét, mert nem mindegy, hogy milyen fejlett a baba, illetve mennyire érett a méhlepény! Ha minden rendben, akkor biztos ő is tud hasznos tippet mondani!
2017. dec. 11. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!