Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Az indított szülések nagyrésze...

Az indított szülések nagyrésze miért végződik császárral?

Figyelt kérdés
2017. dec. 12. 19:11
 1/5 anonim ***** válasza:
52%
Röviden? Mert beleavatkoznak egy természetes folyamatba, ahelyett, hogy időt adnának a babának, és ezzel együtt is jár a komplikáció.
2017. dec. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom a tágulás nem úgy alakul.

Nekem indított volt de nem lett császár.

2017. dec. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem sokszor nem véletlen, hogy nem indul be a szülés. Pl nem készült fel a szervezet. De nem egyszer olvastam már, hogy indított szülésnél téraránytalanság miatt lett császár. Úgyhogy ha magától indul be se megy simán..

A természetes folyamat igen, ha ugye leesik a progeszteron szint, így elindul az egész folyamat. A progeszteron gátolja a méhösszehúzódásokat, szüléshez nem való, indított szülésnél meg nem is hagynak napokig úgyse.

2017. dec. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
En esetem : szombaton elfolyt a magzatviz. Tagulas fajas nulla. Kaptam mehszaj erlelot szombaton az se hozott eredmenyt. Vasarnap is kaptam erlelot eredmenytelenul. Hetfon oxitocinal lettek fajasok 10ora alatt 5cm tagulas. Faradt voltam sirtam, remegtem. Az oxitocin 120ml/h val ment 9-10.oraban. A foorvosur ugy dontott nem kinoznak tovabb. De az enyem eleg egyedi eset.
2017. dec. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Valoszinü tényleg arrol van szo h "siettetik" a szervezetet és a babát, ezért valami nem ugy megy ahogy kéne,nincs meg a kellö hormonális szabályozás ilyenkor.

Mondjuk nekem inditott szülésem volt és semmi gond nem volt,burokrepesztés után azonnal elkezdtem tágulni és két orán belül megszültem (oxit is kaptam).

2017. dec. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!