Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » SZerintetek a fahej beindithat...

SZerintetek a fahej beindithatja a szulest?

Figyelt kérdés
Ha igen , mennyit kell belole?
2017. dec. 12. 22:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem. A házi praktikák, legalábbis azok, amelyek természetes, de nem veszélyes módon a vérbőség fokozására alapulnak, csak akkor segítik elő a szülés megindulását, ha annak már amúgy is ideje lenne, illetve természetesen aki korazsülésre hajlamos, az kerülje ezeket a dolgokat.


De én például terhességi súlyos cuko rmiatt befeküdtem a 38. héten, és ki volt tűzve a dátum, hogy mikor indítják legkésőbb a szülést.. szerettem volna, ha inkább orvosi beavatkozás nélkül indul meg (rossz élményeim voltak), ezért kipróbáltam ott a kórházban mindent: épcsőzés, több órás séta naponta, fahéjolajos bedörzsölés, fahéj-feketebors-kardamom fűszertea, málnalevéltea, homeós bogyók. A kislányom azonban még így sem bújt ki magától, a méhszáj sem mozdul tmeg,d e még csak jóslófájásokat sem okozott semmi.

2017. dec. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hu hat ez nem jo hir. 40 het 2 napos terhes vagyok. Es nagyon szeretnek mar babazni. Es jo lenne ha beindulna ès nem inditani kellene.
2017. dec. 12. 22:22
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
nem, nem, ne így fogd fel. Ha nem indul meg a szülés, annak mindig oka van. Ha nem áll távol tőled, inkább próbáld a babáddal "megbeszélni", hogy indítsa el szépen a szülést/születést, ez mindkettőtöknek sokkal jobb lenne. De ha nem, akkor el kell fogadni a külső segítséget, persze csak akkor, ha orvosi indoka van az indításnak, ez 40+2 naposan még nem áll fenn, ha egyébként a méhlepény bírja még, és a babánál is minden rendben.
2017. dec. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egy terhesség 38-42 hét között ér véget.Tudom h kellemetlen (mind3 gyermekem 40hét után született) de tudják ők mikor van itt az idő.Ahogy írták is a házi praktikák csak akkor segítenek ha már amúgy is indulna a buli.A lépcsőzést pl nekem nem ajánlották az orvosok,így én nem is próbálkoztam semmivel
2017. dec. 13. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!