Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szekesfehervaron vagy kornyeke...

Szekesfehervaron vagy kornyeken hol szulnel/szultel szivesen?

Figyelt kérdés
Korhaz, maganklinka, bábapraxis, barmi johet. Termeszetes szulesparti helyet keresek, ahol a baba 0-24-ben velem lehet, es van lehetoseg ambulans szulesre, ha ugy dontok.

2017. dec. 30. 11:34
 1/7 A kérdező kommentje:
Olyan helyet keresek, ahol nem vezetik, hanem kiserik a szulest, es nem akarnak mindenfele beavatkozast ramtukmalni. Johet olyan hely is, ahol annyira tulterheltek, hogy nem foglalkoznanak velem, ha pl. orakig egyedul szeretnek vajudni.
2017. dec. 30. 11:36
 2/7 anonim ***** válasza:

Johet olyan hely is, ahol annyira tulterheltek, hogy nem foglalkoznanak velem, ha pl. orakig egyedul szeretnek vajudni.


És emiatt hagyják meghalni a gyereked vagy téged pl? Mert ha nem foglalkoznak veled, jó eséllyel azt se veszik észre ha baj van. Tapasztalat.

2017. dec. 30. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszt. Tudsz ilyen helyet?
2017. dec. 30. 11:59
 4/7 A kérdező kommentje:
Ugy ertem olyan szekesfehervar vagy kornyeki helyet, ahol szivesen szulnel/szultel?
2017. dec. 30. 11:59
 5/7 anonim ***** válasza:

Én nem ott szültem, de velem együtt vajúdott egy anyuka, aki ugyan ezt kérte, háborítatlan szülést. Hagyták is, kb három óránként rápillantottak, így későn vették észre hogy probléma van. Majdnem meghalt a pici.


Én csak jól felszerelt kórházban szülnék. A legtöbben most már rooming in rendszer van, tehát veled van végig a pici, ami hátrány, hogy pl akkor se viheted be ha fürdeni szaladnál el, vagy aludnál éjszaka. A legtöbb beavatkozáshoz meg kell a te beleegyezésed, engedély nélkül nem fognak veled tenni semmit.

2017. dec. 30. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ertem, koszi. A fehervari korhazban ugy tudom, a gatmetszest pl. rutinbol vegzik, nem kerdeznek meg...
2017. dec. 30. 12:16
 7/7 anonim ***** válasza:
Én Fehérváron szültem kétszer. Szerintem legyen orvosod, és beszéld meg vele. És fogadj fel szülésznőt is. Én az elsőnél gátvédelemre készültem. Szorgosan csináltam az intimtornát, masszíroztam az izmot. Nem szerettem volna oxitocint. Csak csendben vajúdni zenére. Aztán az élet közbeszólt. Az orvosom majdnem tizenöt órát várta a normális fájásokat, mikor elmondta, hogy muszáj bekötnie, mert nem tágulok és ha ez sem segít, meg kell császároznia. Hiába álltam, sétáltam stb. Labdán nem rugózhattam, mert leesett a szívhang. Oxi után két óra múlva már nyomtam. Mivel a fiam feje 38-as volt, lehetett látni nem fog kiférni. Hiába lihegtem el a nyomást, hiába borogatták a gátat, egy picit vágtak. Ki lehetett bírni. Másodjára rohamszülésem volt ugyanezzel a szülésznő-orvos csapattal. Ott is amit lehetett engedtek úgy vajúdni, ahogy szerettem, egészen addig, amíg a babának is jó volt
2017. dec. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!