Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Két természetes szülés után a...

Két természetes szülés után a harmadik babával császároznak ha faros?

Figyelt kérdés
2018. jan. 12. 18:31
 1/8 anonim ***** válasza:
12%
lehet hogy rosszul gondolom, de ha faros szerintem mindenhol császároznak független attól hogy előtte hogy szültél
2018. jan. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom hogy nem, de gondolom orvosfüggő. Bár ha nincs gond, nem kötelezhetnek rá.
2018. jan. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Orvosfüggő. Nekem a második volt sokáig faros. Az orvosom vállalta volna a szülés levezetést, én nem biztos. Szerencsére az utolsó előtti pillanatban megfordult.

Mennyi idős vagy?

2018. jan. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta az orvosom amikor erről kérdeztem h csak akkor pcs faros baba ha első terhesség vagy ha az első császár.Többedik babával bevállalta volna a faros szülést.
2018. jan. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Orvos, kórház és a szülés lefolyása is befolyásolhatja. Nekem a második volt lábtartásos (nem is csak simán faros). Elvileg császároztak volna, ha nem sikerül megfordítani (ez volt a dokim első terve), de olyan gyorsan haladt minden, hogy nem is lett volna rá idő.
2018. jan. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Dehogy császároznak mindenhol egyes. Kérdező, nekem 4 sima szülés után most a 33. héten faros még. Hány hetes vagy?
2018. jan. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2 sima szülésem volt. Mindenképpen szerettem volna megszülni a harmadikat is simán, kerestem is dokit, aki azt mondta sima ügy lesz, nem lesz gond, hogy faros,vállalja! Hát szépen átcs.szett! Gondolom csak a pénz kellett.... Hagyott vajúdni 15 óráig tök egyedül (pont látogatási tilalom volt, így a férjem sajnos nem lehetett ott), a doki be se jött, csak a 16.órában, és már a szülésznőknek előre mondta telefonba(meghallottam mikor beszélte a két szülésznő), hogy ha megjött egyből műtő. Mikor megjött, eljátszotta, hogy megvizsgál és a baba letette a lábát (ami hazugság volt mert előtte uh-ztak, és a popója be volt illeszkedve már a szülőcsatornába. És letojva a megbeszélt szülést vitt is műteni. Már nagyon kivoltam, sajnos nem tiltakoztam, pedig már majdnem a kitolásnál tartottam. Nagyon mrgviselt, azóta sem bírom feldolgozni, hogy verhetett így át. Engem nagyon megviselt a császár... :(
2018. jan. 13. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
7, remélem minden fórumon, ahol csak lehet, ezt kórház és doki megnevezéssel leírod, hogy mással ne tehesse meg
2018. jan. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!