Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Miért lehetett az, hogy...

Miért lehetett az, hogy császármetszés után nem kaptam levegőt?

Figyelt kérdés

Kisfiam csaszarral szuletett. Este amikor mar felkelhettem, nem kaptam levegot, osszegornyedve kellett jarnom, hogy valamennyi levegohoz megiscsak hozzajussak.

Mas anyuka is jart ugy hogy szules utan nem kapott levegot 1-2 napig? Miert lehetett ez?


2018. jan. 24. 13:05
 1/9 anonim ***** válasza:
64%
Mert nem az orvosokat kerdezed?
2018. jan. 24. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem éreztem ilyet, "csak" a hasam fájt.
2018. jan. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is igy volt,de sima szülés után is

Nem tudom miért

2018. jan. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
3 órán át voltam kék az őrzőben,remegtem is. Nekem azt mondták,az érzéstelenítőre reagálok így. Azt hittem,meghalok....
2018. jan. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is, sima szülés után mindkettőnél. 2-3 napig csak görnyedve tudtam járni, kiegyenesedve nem kaptam levegőt. Nem tudom hogy miért.
2018. jan. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is légszomjam volt, nehezen vettem a levegőt.

Volt régebben másfajta műtétem is, akkor is ez volt.

Nekem azt mondták ez normális műtét utàn.

2018. jan. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
En a csaszar utani par napban ereztem azt feluleskor, hogy nehezebben kapok levegot. Nem is tudom leirni... mintha feluleskor a tudom osszesett volna vagy ilyesmi - de altalaban nem tartott sokaig ez az erzes. A remeges viszont nekem is megvolt! Mar a mutet alatt is olyan voltam mint kb akinek rohama van. Szules utan par oraval elmult.
2018. jan. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
80%
Mert a baba mindent felnyomott es miutan kivettek 'leesett' a tudo a helyere.
2018. jan. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Most lehet hogy ez nevetséges, de én is arra gondoltam rögtön, amire az utolsó válaszoló. Miután a baba és a méhlepény távozott, újra át kell rendeződnie a szervezetnek. Ráadásul a szülés hirtelen történik, szemben azzal, amikor a terhesség alatt a baba hónapokon át növekszik, és lassan nyomja odébb a belső szerveidet.
2018. jan. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!