Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ki várja márciusra a babája...

Ki várja márciusra a babája érkezését? Van bennetek félelem?

Figyelt kérdés

Én március 4-ikére vagyok kiírva,viszont valószínű,hogy már februárban be indul a szülés,mivel a lepény is hármas fokozatban van,32 hetes uh-n mondták,hogy a baba is nagy 32 héthez képest szóval nemtudom...most vagyok 35 hetes. Egyre jobban félek,a szüléstöl. Szerintem ez normális. Első baba lesz egyébként.

Akinek nemsoká ott az idő, hogyan készíti fel magát a szülésre? Jó lehet hülyén hangzik,mivel felkészülni nem lehet rá 😃

Légyszi írjon olyan kismami,akinek nem sok van hátra :)


2018. jan. 27. 15:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Március végére vagyok kiírva, nekem programozott császár lesz. Első baba, nem félek egyáltalán, sőt, alig várom már mehessek be a kórházba. Persze nem most még :)
2018. jan. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia, én március 3-ra vagyok kiírva:)


Második baba.

Az elsônél azt hiszem tùl nagy mellénnyel mentem, mindig hangoztattam is, hogy “én ugyan nem félek a szüléstôl”, aztán jòl pofára estem:) Nem volt tùl jòl sikerült szülés.

Most lehet császár lesz, elvileg a jövô héten kiderül. Utána majd valahogy rákészülök:))

De most félek én is:)

Viszont egyenlôre az altatâsra készülök, errôl olvasgatok. Elsôvel az sem ment simán:))

2018. jan. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Utolsò vagyok, pontosítok: a baba altatására értettem:)
2018. jan. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Marc 17re vagyok kiirva.

Vannak bennem felelmek, szulessel, szuloseggel kapcsolatban is,mivel az egész ismeretlen :) nekunk is elso baba, fiu lesz

Na meg remenykedem h minden rendben lesz. Inkabb izgulok.

2018. jan. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Mindegyikőtöknek jó egészséget kívánok!!!! :) Akkor nem csak bennem van félelem😊

Remélem könnyű szülésetek lesz! Enis reménykedem,persze a legfontosabb,hogy rendben legyen minden a babával 🤗

2018. jan. 27. 18:29
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én március 10-re vagyok kiírva és nagyon félek. Első baba nekem is, de nem a babázástól, azt nagyon várom, legyen bármilyen nehéz is, hanem magától a szüléstől. Még soha nem kellett kórházban lennem, nem volt semmilyen műtétem, vagy balesetem, nem nagyon találkoztam nagyobb fájdalommal, ami szuper, de most eléggé aggódom. Megkérdezhetem, hogy pontosan mikor voltál a 32. héten és mekkora méreteket mértek neked? Mert nekem is azt mondták, hogy nagy ahhoz képest és nekem biztos, hogy van valami elszámolás is.
2018. jan. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!