Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Március 4-re vagyok ki irva....

Március 4-re vagyok ki irva. A lepény túl érett. Szülhetek februárban?

Figyelt kérdés

32hetes ultrahangon meg kérdezték nem-e vagyok pár héttel több idős,mint 32 hét,mivel a baba is nagy,a lepény is már akkor hármas fokozatban volt. Egyébként úgy érzem februári baba lesz. Szerintetek lesz ebből szülés február kozepén, végén ? Jó tudom kicsit hülyén hangzik a kérdés,ezt a baba fogja eldönteni, de esetleg volt már más így is ?

Védőnőm is azt mondta még két hét kb.

Túl vinni nem akarom. Jöhet februárban,mivel hétfőn töltöm a kilenc honapot. :)


2018. febr. 2. 15:43
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Volt már más is így, olvastam ilyen kérdést. Egyik hamarabb szült másik túlhordta. Ez nagyon sok mástól is függ!
2018. febr. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem túl érett lett 35.hét végére

Nem is nagyon hízott a kicsi. Megnézték újra rá 10 napra de nem hízott,aztán megcsászároztak 36+4hetesen

2018. febr. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A noverem lanya majus 21-en szuletett, holott junius 7-re volt kiirva. Semmi problema, egeszseges erett babakent jott vilagra.
2018. febr. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem 36 hetes kortól volt 3. fokú a lepény és a kiírt napon nem volt valami híres az NST. El is küldtek uh-ra, az áramlás még elfogadható volt. Szerencsére kibújt a kisasszony reggelre, de nekem a lepény nem bírta volna sokkal tovább szerintem, de ez biztosan nagyon egyéni. Akkor olvasgattam erről kérdéseket és volt akinek 6-8 hetet is kibírt a méhlepény.
2018. febr. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Koszonom csajok a valaszokat, Kicsit kezdek parazni. Mivan ha a lepeny nagyon elkezd meszesedni es a babanak nem jut at a kello tapanyag ilyesmi... nem bannam ha kb ket het mulva be indulna a szules..
2018. febr. 2. 21:59
 6/9 anonim ***** válasza:

Egyrészt észre vette vna a doki ha akkora baj van es visszahiv. Valszeg a keringés rendbe van :)

Mikor mész újra? Ha sokára ,akk erdemes hamarabb is elmenni egy orvoshoz.:)

2018. febr. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Jovohet csutortokon megyek NST-re, es uh-ra majd csak ket het mulva,ha addig nem indul be a szules. Remenykedem hogy rendbe lesz minden a babaval
2018. febr. 2. 22:16
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem 30 ik héttöl 3 as volt a lepény éretsége és 39+2 re császároztak mivel végig rendben volt a keringés.Ha keingés rendben van akkor nincs aggodalomra ok.A baba sulya meg nem határozza meg a szülés idöpontját.
2018. febr. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
4-es vagyok, az érett lepény nagy figyelmet igényel és a dolog nem egyik napról a másikra történik. A magzatmozgást sem véletlen számoltatják! Szóval parázni ne parázz ezen!
2018. febr. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!