Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Melyik utan rosszabb kakilni?...

Melyik utan rosszabb kakilni? Csaszar vagy termeszetes szules?

Figyelt kérdés

Meg nem vagyok terhes de mar rettegek tole. Biztos vagyok benne hogy ha termeszetesen szulok gatmetszesre lesz szuksegem, igy inkabb a csaszart valasztanam....

Viszont az en problemam az az, hogy felek higy utana hetekig nem tudok majd rendesen kakilni. Mi utan rosszabb / hosszabb ideig rosszabb kakilni? Csaszar vagy gatmetszes?

Es meg annyi, hogy most is rettenetesen szuk vagyok ami nagyon megneheziti a szexet, nem tudom, hogy a gatmetszes utan mennyivel lenne rosszabb a helyzet?



2018. febr. 16. 21:39
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
77%
Simán szültem az elsőt, volt gátmetszés, semmi gond nem volt utána a wczéssel. Törlésnél kellett óvatosan csinálni. Szex sokáig rossz volt, de helyrejött. Második gátvédelmes, pici repedéses szülés után minden sokkal jobb, mint valaha a szex terén.
2018. febr. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%

Csak természetes szülésről tudok nyilatkozni.

Gátvédelemmel szültem, icipicit repedtem, azt nem is éreztem, nem okozott semmi gondot.

Ellenben kitoláskor az amúgy is problémás aranyerem úgy kijött, hogy szülés után 1-2 hétig sírva mentem wc-re :(((

Inkább szültem volna még egyszer, mint a kakálás. Iszonyatos fájdalom volt, hiába kenegettem reparonnal, minden alkalommal úgy éreztem, mintha újra és újra felszakadtam volna és végül is valahol ez is történt.

2018. febr. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:

Na ez a masik felelmem! Neha sajnos van aranyerem, es en is kinokat elek at amikor epp elojon. Most szerencsere egy ideje nem volt, de sose szeretnem ujra atelni.


Nem tudjatok, hogy az lehetseges, hogy aranyer mutetem legyen meg mielott terhes leszek csak azzal az indokkal, hogy sokszor elojon? Utana meg visszajohet vagy mar nem?

2018. febr. 16. 21:59
 4/30 anonim ***** válasza:
100%
Nálam gátmetszés és aranyér is volt és utána 2-3 hétig majd meg őrültem a fájdalmaktól. Á, vissza gondolni is szörnyű.
2018. febr. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
Szerintetek ha ennyire nagy problemam van a kakilassal akkor a csaszar kellemesebb megoldas? Tudom hogy az se fajdalom mentes de inkabbmashol fajjon mint ez a kakilos tema mert erre kifejezetten erzekeny vagyok
2018. febr. 16. 22:16
 6/30 anonim ***** válasza:
74%

Hüvelyi szülés után rettegve mentem ki, jobban féltem, mint magától a szüléstől. Nem volt semmi gond, csak óvatosan kellett törölni. Nem vágják át konkrétan az egész gátat, nem lesz 1 lyuk a 2-ből. Nekem a jobb combom felől volt haránt metszés, 2. hétre meg se látszott. Császár (sürg.) után az első napokban székrekedésem volt, sírva végeztem el az elsőt, nem kis idő alatt. Egyszerűen nem tudtam préselni. Ez hetekig megmaradt, feladta a szolgálatot kb az összes hasizmom. Úgy kellett kiimádkozni, hiába a rengeteg rost, folyadék, és minden amitől már lágyabb volt.

Aranyér is kijött a terhességek utolsó heteiben, szüléssekkor már pont nem volt vele probléma, hál'isten.

2018. febr. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
Hat ez kicsit sem megnyugtato! Jesszus nem tudom hogy lehet ezzen tul lenni.
2018. febr. 16. 22:23
 8/30 anonim ***** válasza:
92%
Ezt nem lehet megjósolni. A szülés során szakadhatsz belül is és a gátnál is, utána lehet fájdalmas a wc-zés, ha a gátseb lassan gyógyul. Szerintem a te esetedben, alkati adottságod miatt a sebek mértéke, a szövetek tágulása lényegesebb szempont, mint hogy utána hány nap múlva lesz fájdalommentes a wc-zés.
2018. febr. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
Hat zero! Sose voltam rugalmas, kislanykent se. Semennyire, kb a terdemig tudtam lehajolni, pedig egy ideig tancon direkt nyujtottunk. De felesleges volt, egyaltalan nem vagyok nyulekony
2018. febr. 16. 22:40
 10/30 anonim ***** válasza:
89%
Nekem volt ket csaszar. Egyik utan sem volt SEMMI problema a wc-n. En azon izgultam, hogy jojjon mar a produktum mert addig nem engednek haza amig nincs. Abszolut semmi gond nem volt egyetlen egyszer sem.
2018. febr. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!