Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Homeopátiás szerek szülés előtt?

Homeopátiás szerek szülés előtt?

Figyelt kérdés
Aki jártas benne, vagy használta, melyik homeopátiás szereket kezdte el szedni az utolsó hetekben?
2018. febr. 17. 21:14
 1/5 anonim ***** válasza:
75%

Már nem emlékszem,csak hogy 3 féle volt. A nőgyógyászom mondta, hogy melyikből mennyit szedjek.


DE hozzátenném, hogy semmit nem használt. Pedig pozitívan álltam hozzá és hittem, hogy használni fog. Az egyik konkrétan a tágulás könnyítésére volt. Végül császár lett, mert sehova nem tágultam pl.

2018. febr. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
89%

Tényleg nem akarlak lebeszélni, de ne dobj rá ki pénzt.

Semmiféle igazolható hatása nincs.

Az első szülésemnél mindenki mondta, hogy szuper, minden szülésznő felkészült volt belőle.kaptam egy A4-es papírt, felsorolva a sok vacak, adagolás, milyen esetben miből mennyi. Aztán a patikában megvettem a sok xart, amikre alig bírtam ráirogatni az adagolásukat, mert ugye tájékoztató nem kell melléjük, mert hát minek, majd bemagolja a kismama.

Szép könnyű szülésem volt. Aztán a kisfiamat megviselte a fogzás, ezért toltam neki a homeopátiás orvos által ajánlott cuccokat, semmi hatással.

Na a második szülésemnél semmi extra, se bogyó, se reiki, csakranyitás sem volt, se meditáló zene, aztán gyorsan, könnyen megszületett a kislányom is. Itt már derengett, hogy a homeopátia annyit ér, mint a jóslás, és az imádkozás, de tettem még néhány kisérletet, mivel a kislányom sokat betegeskedett. A homeopátiás orvosok komoly fejjel írták a szereket, no hatás. Szóval se bizonyíték, se jó tapasztalat nem mutat arra, hogy érdemes lenne utánajárnod.

Engedd el a témát, sétálj nagyokat, ne izgulj , homeopátia nélkül is kijón az a gyerek.

Ja még egy dolog: gátmetszésem volt gátvédelem mellett, bogyó ide, bogyó oda.

2018. febr. 17. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
91%
A homeopátia egy altudomany. Kamu az egész. Olvass utána és gondolkozz.
2018. febr. 18. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
91%

Az elsőnél nem használtam semmit, szörnyű volt.

Másodiknál málnalevél teát ittam, szörnyű volt.

Harmadiknál málnalevél tea+homeopátiás háromféle bogyó, szörnyű volt.


Még placebóként sem hat.Ne költs rá.

2018. febr. 18. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Azért várom mások véleményét is. Én sem hittem benne, de mikor a lányom bárányhimlős lett és SEMMI nem segített a viszketésén, holott a testvérének IGEN, kínomban vettem neki viszketésre homeos bogyót, és attól ELMÚLT a viszketése. Ezek után legalábbis ilyen téren mondhatták volna, hogy nem hat, nem hiszem el. Hiszen láttam!
2018. febr. 18. 08:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!