Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A hétre vagyok ki írva szülésr...

A hétre vagyok ki írva szülésre de az enyhe görcsökön kivül (ami ha pihenek elmulik) semmi jele annak hogy ebből most lesz baba. Ha a ki írt napon sem születik meg a baba olyankor mit csinálnak?

Figyelt kérdés
2018. febr. 20. 22:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Naponta NST, aztán a helyi protokoll szerint befektetnek és indítanak. Van, ahol 40+3-nál már be kell feküdni, van ahol várnak 41 végéig, tök változó. Ha indítanak, az lehet zselével (ez felpuhíthatja a mégszájat), ballonnal (tágít), burokrepesztéssel (ez tuti beindítja a folyamatot, egyben a legbrutálisabb), vagy oxival (hormonlöket, fájást generál).
2018. febr. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az első írja. De van még pár nap addig még bármi lehet.
2018. febr. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Folytatódik a napi szívhang vizsgálat. Az, hogy nem érzel semmit nem jelent semmit. Egy jóslófájásom, egy keményedésem, semmim se volf:). 40+4-nél délután 6-kor voltam az orvosnál, aki azt mondta ebből nem lesz szülés, mert teljesen zárva vagyok. 7 óra múlva a karjaimban tartottam a kislányunkat.
2018. febr. 20. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Off: Nekem sem volt egy jóslóm se, aztán éjszaka arra ébredtem, hogy elfolyt vagy 2 liter a magzatvíz, fájások meg csak 1-2 óra múlva lettek.
2018. febr. 21. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Bea9291 válasza:
szia:) elvileg én is a 40.hétben vagyok és kis nyilalàsokon kívül semmi sem történik. De engem szerintem el is számoltak mert nekem március 15. és mondták a 12 hetes uh szerint de viszont május 17 én volt meg utoljára. Megkérdezhetem ha nem gond hogy neked mikor volt meg utoljára? Ebben meg te tudnál nekem segíteni mert ideges vagyok enis már hogy ha telleg a 40. hétben járok akkor nem lesz e baj ha túlhordom. Mert az orvossal nem tudok mit csinálni mert azt állítja hogy március 15. de a menszesz szerint még ezen a héten.
2018. febr. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!