Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mit szólnál ha a férjed nem...

Mit szólnál ha a férjed nem látogatna meg a kórházban?

Figyelt kérdés
5 percre laktok a kórháztól, de a férjed csak napi 5 percet töltene bent veled, arra hivatkozva, hogy nagyon sok dolga van, mert nem vagy otthon. Közben a füledbe jutna, hogy haverokkal lóg, meg a lakás is kb romokban van.
2018. febr. 21. 13:00
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%

Megkérdőjelezném hogy jó embernek szültem -e gyereket, gondolom nem a szülőszobán derült ki hogy ilyen link alak.

Én férjem úgy bújkált hogy ne dobják ki, alig várta hogy jöhessen hozzánk, bár ezzel nem vagy kisegítve, csak ez a normális hozzáállás egy friss apukától.

2018. febr. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Ez kérdés? Ennyi erővel azt is kérdezhetnéd hogy az ég kék?
2018. febr. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
93%

az enyem a haverokkal logott (még utoljára mig lehet alapon...) mig a lakas romokban hevert.

de, mellette.reggel hot masnaposan mar 9kor ott volt, minden nap, hozta amit kertem, es.ugy kellett hazarugdosni a kukucskalo/latogato szobabol. morcos lettem volna ha nem.igy van..

2018. febr. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom szülés előtt sem volt mintaferj, nem szülnek ilyen embernek. Mit tennék? Nem mennék vele haza a babával, hanem Anyukámhoz, egy időre. Hogy Apuka át tudja gondolni, hogy kell e neki ez az egész vagy sem.
2018. febr. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Ja a vicc az, hogy ő akarta jobban a gyereket, én nem terveztem, nem is akartam tőle, pedig sokszor erőltette. Csak amikor már terhes lettem, kiderült, hogyha nem tartom meg, lehet többet nem lehet gyerekem...
2018. febr. 21. 13:17
 6/28 anonim ***** válasza:
96%

Nos, őszintén szólva nekem ez teljességgel elképzelhetetlen, és baromira meg lennék sértődve.. ahogy az első mondja, elgondolkoznék jó férfinek szültem-e...


Az én férjem az első szülésnél ragaszkodott hozzá hogy bent lehessen velem a kórházban, így magánkórházban szültem ahol bent alhatott és a babával lehetett 24 órában a saját szobánkban. Pelenkázta, fürdette már az első perctől.. Most a másodiknál az a terv, hogy napközben végig bent lesznek velünk, éjjelre pedig hazamegy a lányunkkal (gyerek nem alhat bent a kórház szabályai szerint, csak látogatni jöhet).

Sajnálom hogy ebbe a helyzetbe kerültél :(

2018. febr. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
Mondanám neki, hogy arra azert szakítson majd valahogy időt, hogy a valoperes tárgyaláson megjelenjen
2018. febr. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
85%
Alapvetően,hogy napi 5-10percet töltene benn,nem zavarna, mindhárom gyerekunknel így volt.Behozta amit kértem,puszipuszi ,ki hogy van és ennyi..nekem se nagyon volt többre igényem.Az se különösen zavarna,ha a haverjaival lógna, az viszont igen,ha a kepembe hazudna..
2018. febr. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
86%

#8-assal értek egyet. Ebban a sztoriban a hazugság a gáz.

Nekem pl a hátam közepére sem hiányzott 5 percnél hosszabb látogatás a kórházban. Örültem, ha pihenhettem, fekhettem, alhattam.

de szerintem alapból még nincs gond, ha mire hazamentek kitakarít, vár. Ez az utolsó időszak, hogy még nyugodtan elmehet a haverokkal. Most használja ki, ne akkor, amikor otthon vagytok a picivel.

2018. febr. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
56%
Miért tudnak ilyen fontosak lenni a haverok... nálunk szerencsére egyszer sem volt így, háromszor szültem. Nagyon gáz ez a viselkedés.
2018. febr. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!