Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Bába koktél?! Vélemények?

Bába koktél?! Vélemények?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A helyzet az, hogy sosem gondoltam volna, hogy erről a keverékről fogok kérdezni, de...

Első gyermekem fájásgyengeséggel szültem, kézzel tágítás, oxitocin, végül vákuum, mert alig volt fájásom a sok infúzió ellenére is.

Most a második babámmal a kiírt időpontnál járok, állandóan napi szinten görcsölök, éjszaka nem aludtam a rendszertelen görcsöktől, amik végül megint ritkultak, enyhültek... A fejem felett lebeg az orvosi indítás, és egyszerűen már nem tudom mit tehetnék (sok séta, együttlét, meleg vizes zuhany és társaira beindulnak az összehúzódások, de pár óra elteltével elmúlik.

Méhlepény érett, méhszáj egy ujjnyira nyitva van, tehát már arra is gondoltam ismét a fájás gyengeség miatt nem tud rendesen megindulni..

És itt merült fel a bába koktél bennem, vélemények érdekelnek róla. Valaki próbálta?


2018. febr. 22. 09:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hasmenés...aztán 2 nap múlva indították
2018. febr. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Nekem használt. Pedig azt hittem nem fog. Talán ha 2 lazább székletem volt tőle. 7 órakor megittam és fél 9-kor mentem először. Fél 11-kor feküdtem le aludni. Addig is "jóslóztam" de nem vettem még komolyan. Fél 11 után 10 percenként jöttek keményedések, gondoltam pihenek, hogy ha mégse szülés akkor legalább álmos ne legyek. :D ezután furcsán sűrűek (akár 4 perces) és erősek lettek, szerintem voltak abban bélgörcsök is, zuhany után 1-kor lettek rendszeres 5 percesek, indultunk is :D 5-re baba lett :D (első szülésem 1 napos volt)

Kiírt után voltam 2 ujjnyi méhszájjal. Nem tudom magától beindult volna már vagy sem.

2018. febr. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Kezdem azzal, hogy nekem a szülésznő ajánlotta, és kizárólag terminustúllépés után. Tehát nem csak úgy ittam meg. Aztán hatott is. Kora délután ittam meg, és estig semmi... aztán végre mentem a wc-re tőle, majd este 22 óra körül gyanús lett a dolog, de rendszertelen, jóslófájásokra hasonlító összehúzódásokkal indítottam. Majd 23 óra körül félve, de felhívtam a szülésznőmet, hogy az van, hogy vannak fájásaim, de változó időközönként és változó erősséggel. Erre mondta, hogy zuhanyozzak, és ha él órán belül nem múlik, induljak. Aztán éjfél körül már bent voltam, bő 2 ujjnyi méhszáj, és 01:45 körül megszültem.
2018. febr. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Sziasztok köszönöm a válaszokat.. Időközben megittam. Szörnyű volt az íze, azt hittem vissza is jön minden.

11 kor ittam meg, délután egykor szaladtam először wcre, és 4-ig szinte le sem szálltam róla, már megijedtem, hogy el sem áll... Azóta nem teljesen rendszeresen, de keményedek, görcsölök. 4-6 percenként, az előbb zuhanyoztam meleg vízzel, helyzet változatlan ugyanúgy jönnek.

2018. febr. 22. 17:20
 5/13 anonim ***** válasza:
drukk!Gyors szülést!!!!
2018. febr. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
drukkolok :) Majd írj hogy mi lett veletek :)
2018. febr. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Na, akkor ez hatott :D:D:D
2018. febr. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
szia, mi lett belőle?:)
2018. febr. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Á... Semmi, képzeljétek egyszer csak elmúltak egy csapásra úgyhogy sajnos ez nálam nem vált be. Marad a várakozás😌
2018. febr. 24. 12:16
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem mondod?! Én is jártam így, de 3 nap múlva megismételtem és akkor már hatott!
2018. febr. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!