Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szerintetek az oké, hogy...

Szerintetek az oké, hogy császár után az anya és a gyerek külön vannak órákat?

Figyelt kérdés
Egy Facebook-csoportban kerekedett ebből egy vita, és én teljesen meglepődtem, hogy sok anyuka szerint okés, hogy 6-12-24 órát (kórházfüggő) gyakorlatilag nem is látják a gyereket, amíg az őrzőben vannak. Hát én biztos megőrültem volna. Szerintem ez nagyon rossz, hogy ennyi időre elválasztják az anyát és a gyereket rögtön a születést követően, pláne, hogy amúgy ezt semmi nem indokolja. Ti hogy látjátok?
2018. febr. 22. 16:06
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
73%
Szerinted ez. Más szerint meg az. Harmadik ember szerint meg amaz. És pont.
2018. febr. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
82%
Semmi gond nincs ezzel. A császár után van aki moccanni se bír, vagy nagy fájdalmai vannak, nem biztos hogy el tudná látni a gyereket. Se az anyának, se a babának nem lesz a világon semmi baja attól, ha egy ideig külön vannak.
2018. febr. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
De nem kell ellátni. Nekem odahozták aznap délután, mondták, hogy ha valami gond van, vagy csak pihennék, szóljak, és elviszik. Órákat együtt voltunk, tudtunk kicsit hangolódni egymásra, próbáltuk a szoptatást segítséggel. Semmi megerőltető nem volt benne, nem is lehetett volna, hiszen feküdnöm kellett. De sajnáltam volna, ha ezt az első pár órát elveszik tőlem.
2018. febr. 22. 16:16
 4/21 anonim ***** válasza:
90%
Ugy csinaljai h anyukanak is jo legyen es babanak is. Ha anyukanak kell a megfigyeles es pihenes egy hasi mutet utan akkor kell.. egyikuk se hal bele. Nekem 8 oraval mutet utan hoztak. Mar nagyon-nagyon vártam de masreszt jovolt ,mert lassan ment ki az erzestelenites hatasa meg elobb felkellett tudjak állni..
2018. febr. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Jó, igen, ha valamiért anyukának ez az igénye, legyen, inkább az a baj, hogy nem választás kérdése legtöbbször :(
2018. febr. 22. 16:20
 6/21 anonim ***** válasza:
11%
Szerintem az nincs rendben, amikor az 'anyuka' maga kéri, hogy vigyék el a babát hogy tudjon pihenni! Az ilyennek vissza sem adnám, pihengéljen csak!
2018. febr. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
6: ezért szerintem nagyon le fognak pontozni :D Én se adtam volna mondjuk magamtól, csak jöttek egy idő után, hogy na akkor viszik, holnap mehetek a gyermekágyra hajnalban és megkapom. De szar volt így, nem aludtam túl sokat.
2018. febr. 22. 16:27
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem is hallottam még olyaról h nem indokolt esetben, csak a császáe miatt nem adják ki a babát az anyának.

Nálunk annyi volt h 10kor császároztak. Adtam egy puszit a babának, szülésznő rendbetette, megcsinálta a teszteket, amég engem is rendberaktak. Letoltak az osztályra, és már a férjem hozta is a kicsit ( bent volt szülésnél is ) este 7kor vitték be. Közben jöttek mindig h minden rendben van e. Mondták ha pihenni akarok, az apuka csak vigye be a kicsit

2018. febr. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Nézd kérdező, minden kórházban más a gyakorlat. Van, ahol oda adják a babát aztán oldd meg ahogy tudod, van ahol segítenek, van ahol még csak etetésre viszik oda. Azt a 3-5 napot kilétét bírni bárhogyan
2018. febr. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
56%
Hála Istennek, nem volt császárom, de azért sokkal nehezebb a császárosnak utána, frissen még fel sem kelhet tudtommal, pár órán át. Attól is függ, mennyi az a pár óra, mert nem mindegy, hogy 3-4 órát nincs még ott a baba, vagy egy egész napot.... az tényleg sok. Szerintem ha én császáros lettem volna/lennék, akkor amint már fel bírok kelni, biztos kérném a babát. De változó, hogy ki mennyire bír megmozdulni.
2018. febr. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!