Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szerintetek megkérhetem hogy...

Szerintetek megkérhetem hogy indítsák be a szülést? Többi lent

Figyelt kérdés
Holnap megyek vissza vizsgálatra és holnap leszek 40 hetes és 4 napos. Ha haza küldenek mert nincs semmi akkor megkérhetem őket, hogy indítsanak? Szerintetek ha megkérném beindítanák?

2018. febr. 24. 13:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
Ha normális dokid van akkor nem.
2018. febr. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Miért nem?
2018. febr. 24. 13:34
 3/11 anonim ***** válasza:
87%
Mert az indított szülésekben mindig van kis kockázat. Úgy értem gyakrabban előfordul sürgősségi császár, mint ha magától indulna. Mert lehet nem készült még fel a szervezet.
2018. febr. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk ilyen nem lehetséges.🙂

(Mosonmagyaróvár)

2018. febr. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nem akarnám . Édesanyám közel két héttel hordta túl kisöcsémet mikor az orvosa azt mondta,hogy megindítják ... sürgősségi császár lett belőle ..
2018. febr. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
67%
Szia! Ne akard, hogy indítsák! Nekem a 2. szülésemet indítani kellett. Zselét tettek fel, egy óra múlva 2 perces fájásokkal indítottam, ez 3 órán át tartott, aztán a második nyomásra meglett a lányom. Igaz, az első lányom 40+2 hétre szintén 4 óra alatt lett meg, akkor nem indították. Lehet ezért volt a 2. is ilyen gyors, de császár is lehet a vége. Na meg, sokkal jobban is fájt, meg egyből 2 percesek... Ezerszer rosszabb volt, mint mikor magától indult.
2018. febr. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
83%
Ne akard... Az indított szülések kockázatosabbak és sokkal fájdalmasabb a vajúdás. Nekem muszáj volt már indítani a kórházi protokoll szerint, 9 nappal hordtam tűl. 35 óra volt a fájások kezdetétől, majdnem császár lett a vége. Az utolsó 8 óra tömény fájdalom és kín és pokol volt. A szülésznő és a doki
2018. febr. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
58%

Véletlenül küldtem el, bocsánat.

A szülésznő és a doki szerint is az indítás miatt fájt ennyire már a vajúdás is. Több ismerősöm is mondta, hogy a második szülés indított volt és az jobban fájt az elsőnél.

Ahol én szültem, ott csak így kérésre azért sem indítanak, mert vért kell rendelniük indítás előtt a kockázat miatt.

2018. febr. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nekem a másodikat indították, az orvos mondta, hogy ha a kiírt napig nem indul magától akkor aznap be kell feküdnöm és max 2 napig várnak, de ha akarom aznap indítja. Én akartam. (Mondjuk nekem gdm-em volt)

Valóban jobban fájt, mint a magától indult első, de szinte mindenkitől azt hallom, hogy a 2. jobban fájt nekik, így nem fogom erre.

Nekem ennél is fokozatosan erősödtek a fájások, az oxitocin bekötése után 1,5 órával repesztettek burkot, mert a gép fájásokat mutatott, én még legalább egy fél óráig semmit..

Nem bántam meg amúgy!

2018. febr. 25. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek. Nem kérem hogy indítsanak. Amúgy is jobb neki odabent. :)
2018. febr. 25. 06:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!