Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Befektettek a korházba mert 2...

Befektettek a korházba mert 2 nappal túlhordtam a babat. Ilyenkor meddig várnak még nem fogjak be inditani a szülést ha amúgy minden rendben a babával?

Figyelt kérdés
2018. febr. 24. 15:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem 1 hetet szoktak.
2018. febr. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ahol én szültem, ott akár a 2 hetet is kivárták, ha amúgy minden rendben volt. Szóval ez kórházfüggő.
2018. febr. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ahol én szültem, ott meg 40+3-on már indítottak. :/ Kérdezd meg az esti viziten. :)
2018. febr. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
10napot várniuk kell
2018. febr. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
89%
41+3nál megunták, szerencsére nem volt orvosom így nem siettetett senki.
2018. febr. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Miért fektettek be, ha minden rendben?

Én a 41. héten szültem, soha senki nem mondta, hogy be kellene feküdnöm.

2018. febr. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"Miért fektettek be, ha minden rendben?

Én a 41. héten szültem, soha senki nem mondta, hogy be kellene feküdnöm."

Ez is kórházfüggő. Én vagyok az a válaszoló, aki írta, hogy ahol én szültem, ott még akár 2 hetet is várnak az indítással, ha minden rendben van. Ezen a helyen akár minden rendben van, akár nincs, ha valaki betöltötte a 40. hetet, kötelező befeküdnie. Illetve ha ikerterhes, akkor már a 26. héttől. Szóval ez teljesen kórházfüggő.

2018. febr. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
SOTE 1-en szültem, 40+5-re. 41.héten fektettek volna be, de 42 előtt nem indították volna, ha nincsen baj. De ehhez lehet az is kellett, hogy akkor se volt még semmi panaszom, jöttem, mentem, dolgoztam, tornáztam.
2018. febr. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Azért az, hogy kötelező befeküdni, erős túlzás :)


Én pl.nem tudnék semmiképp se befeküdni mivel itt van egy óvodás lányom, a párom pedig váltott műszakban dolgozik, örülök, ha a szülés utáni 3-4 napot meg tudjuk valahogy oldani, hogy itthon maradhasson.

2018. febr. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!