Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha választani kell, mert...

Ha választani kell, mert beszorul a gyerek, akkor a baba vállát törik vagy az anya medencéjét?

Figyelt kérdés
Elnézést a morbid kérdést, egy másik kérdés ihlette ezt a kérdést és kíváncsi lettem.

2018. febr. 24. 20:44
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
A baba vallat. Az konyebben gyogyul mint egy medencetores egy ujdonsult anyukanak akinek egy csecsemot kell 0-24 ben ellatbi
2018. febr. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
A baba vallat.
2018. febr. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
50%
Melyik kérdés ihlette?
2018. febr. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem az a csaszaros kerdes amin kb 60 valasz van most
2018. febr. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
94%

cs

aládomban volt ilyen eset, a baba vállát törték, de

erről nem értesítették a szülőket, csak a keserves sírás miatt jöttek rá, hogy valami nem stimmel, akkor mondták, hogy hát mert fáj neki a törés :S

az én fiam is beszorult, de mi megúsztuk egy császármetszéssel (visszahúzták a szülőcsatornából, de itt már fennállt az agykárosodás lehetősége, szerencsére egészséges)

2018. febr. 25. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
14%

Persze, hogy a babáét, elég sokszor fordul amúgy elő, dee gyorsan összeforr.


Hogy gondoltad, anya medncéjét összetörik, aztán 8-10 hétig a gyerek meg vegetál, mert anya kórházban épülget?


Ehhez komolyan diploma kell?

2018. febr. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
16%
A szülőcsatornából NEM húznak vissza gyereket!
2018. febr. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó! Gondolom szerintem akkor nem hagyják több órán keresztül sem a szülőcsatornában a babát (szülésznő mondta már pár perc és megvan, a fejét simogatja)? És azt sem mondják az apukának, hogy rázza a párját tolófájás alatt, hátha kicsúszik a baba? Ja és olyan sincs, hogy felkészítik apukát a legrosszabra, mert nem tudják mi lesz a császár kimenetele? Kívánom soha ne menj át azon amin mi, bárcsak hazug lennék és ne éltem volna át...
2018. febr. 26. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Vagy csak félreértesz valamit? Itt nyilván nem arról van szó, hogy az egész baba már a szülőcsatornában! Akkor már biztosan megszületne. Nálunk pl. a szeme fölött volt körbe az egész fején lila, duzzadt, tehát neki addig sikerült kibújni csak, ennyit kellett " visszahúzni" de a bajhoz ennyi épp elég!
2018. febr. 26. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!