Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Vélemények váci szülészetröl,...

Vélemények váci szülészetröl, csecsemős osztályról?

Figyelt kérdés
Nincs fogadott orvosom, szülésznőm. Jövőhéten jön a baba. :)

2018. márc. 7. 08:45
 1/2 anonim ***** válasza:

A dokik és a szülésznők, illetve az osztályon a nővérek is tündérek. Mindenki kedves, a legtöbbnek jó a humora, segítőkészek, bíztatnak. 😊 A csecsemősnővérek kb fele-fele arányban vannak, és nagyon végletesek. A fele rugalmas, rendes, segít, a másik fele totál rugalmatlan, beszólogat és semmiben sem segít. Én egy hetet voltam bent, mert túlhordtam és még pocakkal befektettek, a csecsemősöket és a férjem hiányát leszámítva tök jól éreztem magam.


Egy jó tanács: kaját mindig vitess be, mert némelyikre ránézni is rossz. Van hűtő és mikro, bármikor tudsz hazait enni. 😊

2018. márc. 7. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :)
2018. márc. 7. 10:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!