Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Valaki szült mostanában...

Valaki szült mostanában Szolnokon? Miket kell vinni magunkkal a babának? Milyenek a körülmények? Milyenek az orvosok? 22hkm

Figyelt kérdés
Érdekelne, mivel Bács megyei vagyok és a védőnőtől kaptam listát mit kell vinni a kórházba, viszont ez kórházanként változhat. A gondozásra már persze Szolnokra járok Dr. Bani Ferenchez magánrendelésen.
2018. márc. 14. 11:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Tisztálkodószereket kell vinni magadnak, mi kaptunk a kórházban pelenkát, és mindent, ami a köldök ápolásához kellett, a biztonság kedvéért szerintem egy csomag pelust, egy csomag törlőkendőt tegyél el, magadnak szülés utáni betét, nagy bugyi, szopis hálóing, innivaló, valami rágcsálnivaló, amit gyorsan be tudsz kapni, én zabkekszet pakoltam egy csomót, nagyon segítőkészek a csecsemősök, odafigyelnek, segítenek a szoptatásban, és cumit ne vigyél, mert azt nagyon nem szeretik, hiszen rosszul tanul meg szopizni tőle már a legelején, később lövell be a tej is miatta. Megy majd szoptatási tanácsadó is a szobába, beszélni fog az igény szerinti szoptatásról, a helyes mellre helyezésről, a helyes fejés technikáról kézzel. Nekem csak pozitív tapasztalataim vannak a szolnoki kórházról, pedig 17 évesen szültem ott 2016-ban, de soha nem kaptam lenézést, viszont annál több segítséget igen. Könnyű szülést kívánok neked! :)
2018. márc. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Most egy kicsit megnyugodtam :)
2018. márc. 14. 21:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!