Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után kinek mi vált be...

Szülés után kinek mi vált be a gátseb kezelésére?

Figyelt kérdés
Az első szülésemnél nem használtam rá semmit csak gyakran tusoltam. Szenvedtem is vele pár hetet mire rendesen ülni tudtam. Most jobb lenne ha hamarabb gyógyulna.
2018. márc. 17. 12:22
 1/10 anonim ***** válasza:
A másodiknál se használtam semmit de sokkal gyorsabban gyógyult a gátsebem. Jóval hamarabb tudtam ülni vele.
2018. márc. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Aloe vera spray,a DM-ben kapni
2018. márc. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Forever Aloe Vera First sray!

Később használtam, tehát már előtte itthon jócskán kínlódtam mire megrendeltem.

Most ismét babát várok, de már kéznél lesz addigra a First az biztos!

Sokkal hamarabb meggyógyultam és nem is fájt úgy mikor használtam a srayt. Csak ajánlani tudom!


Nekem a másfajta Aloe spray-k nem váltak be, csak ez. Itthon áll a szekrényben, semmit sem ér.


(Ja és nem vagyok Foreveres :D )

2018. márc. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szules utan 2 oraval torokulesben ultem mind2x egyaltalan nem fajt. Sztem nem is szabad, h fajjon ga szepen vagtak varrtak.

Esetleg jegbetet.

2018. márc. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Jó neked utolsó. Én szakadtam is vágtak is. Aranyerem is lett. Nem kicsi duzzanattal.
2018. márc. 17. 14:01
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
3-as vagyok, Kérdező az Aloe First sprayt próbáld hidd el nem csalódsz. A tesóm a krémjét használta, neki az jobban bevált mint a spray.
2018. márc. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Forever First
2018. márc. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Aloe Vera sprayt használtam, sokat segített.
2018. márc. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Panarom sebgyógyító olaj
2018. márc. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én nem hasznaltam semmit elsőnél pár napig egy varrat nyomott de nem volt elviselhetetlen. Ha nagyon bánt hűsítő sebgyógyító sprayt ajánlok én is. Ismerősöm patikában kapott rá valamit de mar nem emlékszem rá. Most várjuk a tesot és marhan remelem h mar nem kell vágni majd hanem mehet gatvedelemmel. Szulesznot fogadok remelem menni fog.
2018. márc. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!