Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nők akik bizonytalan kapcsolat...

Nők akik bizonytalan kapcsolatban szültek gyermeket, esetleg csapodár, megbízhatatlan férfinak! Mi lett a szülés után?

Figyelt kérdés

Benőtt a férfi feje lágya vagy ugyanolyan megbízhatatlan maradt? Beszállt a gyereknevelésbe vagy nem foglalkozik/foglalkozott a kicsivel?


Kérem azok ne írjanak akik "sosem szülnék ilyen férfinek"! A kérdésem azokhoz szól akik megtették vagy ismerősök között látott hasonlót!


2018. márc. 17. 23:29
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
Öt hónapos kapcsolatban lettem terhes, az exem nem örült, el is hagyott minket mikor hat hónapos volt a kicsi. De teljesen jól megvagyunk ketten is.
2018. márc. 17. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%
Attól, hogy születik egy gyerek, a férfi nem fog megváltozni. Senkit nem lehet megváltoztatni, ha nem akarja. Csodákban nem érdemes hinni.
2018. márc. 18. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%

Nem változott semmi. Minden este haverok, eljárkálás, hétvégén bulik. Aztán pár hónap múlva benyögi, hogy van másik nő, és hozzáköltözik. Utána ki is találja, hogy a gyerek nem az övé, nem fizet. DNS teszt eredménye egyértelmű. Onnantól ha éppen dolgozik, akkor is feketén, vagy 3 órára bejelentve. Havonta utal 3 ezer forintot, a fizetési szándék megvan: be se lehet hajtani.

Aztán otthagyja a másik nőt is terhesen (nem is tudom, mit várt), elhúzott külföldre. Azt se tudják a családtagok se, hogy él-e még. Gyerektartást sehová se fizet.

2018. márc. 18. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
87%

Kb 3 hete voltunk együtt mikor pozitív lett a teszt, ő 22 éves volt, a bulizós korszakát élte éppen...

Eszébe sem jutott, hogy elvetessük, talán 2x volt még buliban és ennyi. Eljárt velem a vizsgálatokra, bent volt a szülés(ek)nél... akkor költöztünk össze mikor megszületett a baba (külső okok miatt csak ilyen későn).

Nagyon jó apa, csinàl mindent a gyerekekkel (van már egy tervezett is).

Picit több, mint 5 éve vagyunk együtt, pedig semmi jót nem jósoltak nekem a kívülállók.. 😅

2018. márc. 18. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
69%

A mienk olyan se veled,se nelkuled kapcsolat volt.szakitottunk is parszor.megcsalas is volt mindkettonk reszerol.

2,5 ev utan csuszott be a gyerkoc.nekem volt elozo kapcsolatbol 2 gyerek mar,igy reszemrol biztos volt,hogy megtartom.o az elejen el akarta vetetni,el is koltozott de aztan a terhesseg felenel megis visszatancolt.en ugy voltam vele,hogy proba szerencse.veszteni valom nincs.

Szerintem a 24.hetei 4D s uh n esett le neki teljesen a tantusz,hogy tenyleg egy pici gyerkoc van a hasamban es nem egy ahogy o nevezte sejtcsomo.

Utana valahogy naprol napra jobb lett.egyre tobbet foglalkozott velem,a picivel.egyre jobban reszt vett a keszulodesben.a vegere mar bombaval sem tudtam volna kirobbantani a szuloszobarol.

Mar 2 eves lesz a gyerkoc,minden rendben a kapcsolatunkal.ennyire jo gyerek elott sosem volt.

Persze neha marjuk egymast,vannak hulye rigolyaink es neha fennakadunk rajt.de ennyi boven belefer.

A gyereket az elejetol fogva imadja,ovja.furdeti,eteti,pelenkazza,altatja amikor csak teheti.

Es nagyon szeretne meg egy babat a kozeljovoben.

Pedig rank meg enagam sem tettem volna egy fillert sem annak idejen😂

2018. márc. 18. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
83%
A barátnőmmel történt, az első randin terhes lett, egy csapodár bulizós férfitól, végül megtartották, a férfi teljesen megváltozott, azóta már három gyerekük van már a legkisebb is négy éves, nagyon jól megvannak. Sajnos a barátnőm betegsége miatt nem lehet nekik több pedig még szeretnének. A férje felépített egy saját vállalkozást, teljesen önerőből, tényleg ő teljes változáson ment keresztül.
2018. márc. 18. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm az őszinte válaszaitokat!

Szívesen várok még, és mindenkinek nyomom a zöld kezet :)

2018. márc. 18. 14:16
 8/8 anonim ***** válasza:
addig is sokat bantott de amikor mar latszott a terhessegem akkor undorodott tolem , gyulolt es ezt meg is mondta. szinte napi szinten vert ossze, alegsulyosabb az volt amikor ugy osszerugdosott hogy beverzett a vesem. 8. honapban voltam akkor. 6 honapos volt a gyerek amikor elvaltunk.
2018. jún. 3. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!