Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Tudnátok ajánlani Egerben jó...

Tudnátok ajánlani Egerben jó szülészt-nőgyógyászt, illetve szülésznőt?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Lehetőség szerint friss/ebb élményeket és véleményeket kérnék tőletek az egri szülészekről. Most választanék orvost és szülésznőt is, és nagyon tanácstalan vagyok. Köszönöm előre is!


12+2hkm


2018. márc. 18. 16:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia!Én 1 éve szültem, a szülésznőm Czinege Anikó, az orvosom Rozs László volt. Jó szívvel ajánlom őket!:)
2018. márc. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, Dr. Rozsról már én is hallottam, csupa jókat :-)
2018. márc. 18. 18:56
 3/4 anonim válasza:

Szia, én is most keresek orvost. Nekem Szántó-Hollót és Rozst javasolták. Szülésznőt pedig Hollóné Kristály Tímeát, Antalné Juhász Zsuzsannát és Czinege Anikót, bár azt mondják mindegyik nagyon aranyos és segítőkész.

Akiket felsoroltam biztosan jók lehetnek mert kb mindenki csak őket mondta! Nem volt rájuk panasz. :)

13hkm

2018. márc. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ez csupa csupa jó megerősítés a döntéshez, köszönöm szépen a válaszod!! :-) te fogadtál már meg valakit? Az a baj, azt sem tudom, hogy ennek mi a menete... Tudnál segíteni, hogy hogy kell kezdeményezni?
2018. márc. 19. 06:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!