Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Miskolc Szemmelweis-ben...

Gabry kérdése:

Miskolc Szemmelweis-ben szülni készülő kismamákat keresek! Tudtok írni tapasztalatok és véleményeket, elsősorban orvosválasztás kapcsán?

Figyelt kérdés
A helyi nőgyógyászomnál jártam, de ott a MISEK-ben szeretnék majd szülészorvost választani. Mikor érdemes felkeresni és mi ennek a menete? Már az 12.hetes UH papirral érdemes egy dokihoz menni? Vagy ráér később? Rendelési időben érdemes az orvost felkeresni vagy csak úgy elkapni a folyosón : ) , netán inkább a magánrendelésére kérni időpontot? Ti ezt a részét, hogyan intéztétek ha fogadtatok orvost?

#szülés #babavárás #szülészorvos #nőgyogyasz #szülészet Miskolc #misekszülészet
2018. márc. 20. 15:03
 1/10 anonim ***** válasza:
Én Dr.Hajas Sándorhoz járok, még nem szültem meg...de akárhányszor hívtam bármivel bármikor felvette vagy visszshívott... s szerintem ez ritka... sok rosszat mondtak róla de szerintem erőn felül teljesít, és nem sajnálom odaadni neki a pénzt... jelzem nem mondott tarifát és nem tarja állandóan a markát! Teljesen korrekt! Túlterheltek a miskolci nőgyógyászok, kinek ki válik be..
2018. márc. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Még annyit,hogy a te esetedben én azt tenném,hogy első alkalommal felkeresném a magánjában ott megkérdezném,hogy elvállal-e, aztán már az osztályra hívnak...(legalábbis Dr.Hajas mindig oda hív)
2018. márc. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hajast, Dudást ne válaszd, ha jót akarsz magadnak!!!
2018. márc. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Szia! Én Dr. Szabó Zsolt főorvos úrnál szültem az első babám tavaly (igaz császár lett a vége, pedig nem annak indult). Teljes mértékben elégedett voltam, csak ajánlani tudom. Én már előtte is hozzá jártam a magánrendelésére. Érdemes megkeresned a magánrendelésén, ott nyugodt körülmények között mindent meg tudtok beszélni. :)
2018. márc. 21. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Rendelési időben vagy magánban keresném az orvost. Én Kollár Ákost ajánlom, de neki tudomásom szerint nincs magánrendelése, én a kórházba jártam hozzá.
2018. márc. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hármas, miért nem indokoltad meg a véleményed? Bírom az ilyen homályos figyelmeztetést!
2018. márc. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! : ) Valóban én örültem volna indoklásnak a negatív véleménynél. Bár az ilyen amúgy sem tud eltántorítani, mikor sok pozitív mellett egy-két ember teljesen az ellenkezőjét gondolja... az már ott elgondolkodtató kivel is van gond.
2018. márc. 24. 17:49
 8/10 anonim ***** válasza:

3-as vagyok, 2 gyerekkel, nem ülök a gép előtt minden nap....

Hajas és dudás is egy arrogáns, bunkó. De kettejük közül Hajas viszi a prímet.

Aki isteníti őket, az 100%, hogy felfogadta őket.

Nem csak saját keserű tapasztalat, akárkivel beszéltem erről és nem fogadott orvosa volt, hanem csak sima sztk alapon került hozzá, mindenkivel kivétel nélkül flegma, lekezelő volt.


Dudással csak 2 alkalommal találkoztam, bár pechemre az egyik alkalom épp a szülésem volt, ő volt az ügyeletes. Köszönni se bír ( bár Hajas se...), szó nélkül bejött a szobába, felnyúlt belém, majd kiment. Nagyon megalázó volt.

Vannak jó orvosok akik még a szó valódi értelmében orvosok, emberszámba vesznek és nem csak akkor, ha fizetsz nekik. Az általam említett 2 "orvos" nem ebbe a kategóriába tartozik.

Ha felfogadod őket, akkor biztos, hogy foglalkozni fog veled, de nekem az ilyen nem orvos, ne a pénzemért lásson el, hanem, mert ez a hivatása.

2018. márc. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Még mindig 3-as vagyok.

Kollár Ákos valóban fantasztikus orvos, szívből ajánlom és van magánrendelése, de sajnos csak Kazincbarcikán.

2018. márc. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én Hajashoz járok, igaz még nem szültem, de normálisnak találom. Magánrendelésére szoktam menni. Mondjuk nem egy negédes, de nekem szimpatikus.
2018. márc. 25. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!