Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kotelező megvárni a 6 hetet...

Kotelező megvárni a 6 hetet szüles után?

Figyelt kérdés
jonapot kivanok ! Elmeselnem a tortenetem... ! 19 eves lany vagyok egy par hete kiderult hogy a babam nagyon beteg es nem maradhat meg...21 hetes kismama voltam amikor elvettek tollem ! Ez ugy tortent hogy megkellett szulnom viszont egeszen mas folyamata volt...eloszor 5 darab tagitopalcikat tettek fel majd oxytocint kaptam folyamatosan hogy beinduljon a szules (nem biztos hogy jol irtam le az injekcio nevet) azutan megszultem es utanna meg csinaltak egy mutetet ! Ennek 3 hete...a parommal szeretnenk nemi eletet elni eleg fiatalok vagyunk es kivanjuk egymast nagyon viszont nem tudom hogy ezzel is kikelle varni a kotelezo 6 hetet mert ugye nekem se gatvarratom nincs es masrol sem tudok tegnap voltam orvosnal es azt mondta minden szepen visszahuzodott a helyere!az anyosom azt mondta hogy o szules utan egy hettel mar szexelt es ezzel elegge osszezavart a kerdesem az lenne hogy mekkora baj lenne abbol ha 3 het utan esetleg probalkoznank a szexel ?

2018. márc. 29. 12:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%
Nem kötelező. Csak akkor viseld a következményeket is, ha úgy alakul...
2018. márc. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
83%
Semmi baj, csináld csak! Nem baj, ha kikapják utána a méhed, jobb is hogy nem szaporodsz.
2018. márc. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Azert erdekelt volna a velemenyetek illetve tanacsotok,mert nagyon sok helyen utanna neztem de sajnos ilyen tapasztalattal nem talalkoztam sehol sem! Az anyosom viszont osszezavart engem es a paromat is !
2018. márc. 29. 12:58
 4/13 anonim ***** válasza:
84%
Jesszus, most szülted meg a beteg babád, és máris azon vagy, hogy újra dugj? Mik vagytok ti állatok? Anyósoddal az élen. Undorító. Igen , ki kell várni, nem véletlen mondják. Vagy dugj ész nélkül, utána ne csodálkozz, ha valami baj lesz. Eszem megáll, mik vannak...
2018. márc. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Azert irtam volna es kertem volna segitseget mert nem tudom mit csinaljak! Nyilvan a tapasztalatlansagombol adodoan! En nem erzem itt az idejet egyeltalan de a parom nem igazan erti ezt meg es nem tudom mit csinaljak...persze kivanom ot de a felelem ott van bennem...Nem vagyok egy lelketlen ember csak fiatal es tanacsot szerettem volna kerni hogy ilyen esetben mi a teendo es esetleg a parommal hogyan kozoljem hogy nem allok ra meg keszen !
2018. márc. 29. 13:04
 6/13 anonim ***** válasza:
89%

Ez nem egy egyszerű abortusz volt mondjuk 7 hetes terhesen, hanem szültél! Felfogod? Szültél. Megszültél egy félidős magzatot. Oké, hogy nem viselt meg fizikailag (a lelki része megdöbbent engem, hogy ennyire ne viseljen meg a babád elvesztése, hogy pár héttel utána már a szexen járjon az eszed). A méhfaladon van egy jókora seb, ami persze vszleg kisebb, mint egy kifejlett 40 hetes magzat esetében, hiszen a 21 hetes magzatod egy jóval kisebb burokban volt, amely feltehetően kisebb felületen tapadt a méhfalhoz. De akkor is ott tátongott egy seb, ami most gyógyul.

Anyósod meg egy ostoba tudatlan.

Tudom, hogy sok tini érettebb a koránál, meg te ráadásul már nem is vagy tini, de a te esetedben nyilvánvaló, hogy 19 évesen nem vagy való még anyának. Egyszerűen nem nőttél még föl, nem értél meg az anyaságra. Ezt pedig a félidős magzatod elvesztéséhez való szenvtelen viszonyulásodra írom.

Most majd fogsz is védekezni?

2018. márc. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
95%
Van egy nyílt seb a méheden, ahonnan levált a lepény. A 6 hetet emiatt, tehát a fertőzésveszély miatt kell kivárni, nem a gátseb miatt.
2018. márc. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
A babam elvesztese igen is megvisel,viszont nem tudom hogyan tudnam a paromnak is a regi enemet adni illetve megfelelni neki es az "igenyeinek"! Sajnalom ha az itt levok kozul mindenkinek csak annyi jon le hogy en egy szivtelen semmirekello lelketlen no vagyok! Egy egyszeru kerdest tettem fel amire helyel kozzel megis kaptam a valaszokat! Nem azt mondtam hogy esznelkul szexelni akarunk illetve akarok,hanem arra lettem volna kivancsi igazabol hogy ezzel kapcsolatban mit tudnek nyujtani a paromnak hogy ne tavolodjon el tollem ! Egy 18 eves fiu fejeben nem ugy mozognak a dolgok es nem szeretnek tolle eltavolodni sem ! Meg mielott barki is itelkezne es kommentelne illetve a sajat gondolatat fejtene ki! Kuzdottem a babamert!!!! Nem vagyok olyan aki egybol a dugason gondolkodik es esznelkul csinalja a kovetkezo gyereket vagy hasonlo dolgokat ! Igen valoban nem tervezett volt a baba es igy nyilvan az eretsegem sem felkeszult az anyasagra!!! De ameddig tudtam megaltam a helyem!!! Nem hagyom hogy igy itelkezzenek csak azert mert feltettem egy egyszeru kerdest es leirtam mi tortent velem ! Akik reszben hasznos valaszokkal es informaciokkal lattak el azoknak koszonom !
2018. márc. 29. 13:31
 9/13 anonim ***** válasza:
96%
7-es vagyok, az egyszerű kérdésedre egyszerű választ adtam, nem ítélkeztem. A további kérdésedre meg az a válaszom, hogy gondolom van elképezelésed arról, hogyan lehet egy fiút kielégíteni anélkül, hogy lefeküdnél vele.
2018. márc. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
89%

Esetleg elhagyni a jelenlegi okostojás barátodat meg az anyósodat és normális életet kezdeni?

Meg talán dolgozni is.

2018. márc. 29. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!