Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után nektek is fájt a...

Szülés után nektek is fájt a lábatok hónapokig, és ha igen hol fájt milyen volt?

Figyelt kérdés
Fáj a lábam már 5 hónapja hogy szültem és mindig előjön. Majdnem egy évig ágy nyugalomra voltam ítélve. Nyugalmi helyzetbe is fáj. Probaltam rá vadgesztenyet de semmi hatása.

2018. ápr. 1. 11:42
 1/4 anonim ***** válasza:
56%
Császárod volt? De ha nem, akkor sem ártana megnézetned, nehogy trombózis előjele legyen! Sokáig feküdtél, kialakulhat a mozgásszegény életmódtól.
2018. ápr. 1. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Természetes szülés volt igen félek tőle én is remélem kibirja még keddig
2018. ápr. 1. 12:05
 3/4 anonim ***** válasza:
34%
A szülésed óta minden egyes nap előjön? :-( Hát nem is tudom, én azért lehet, elmennék ügyeletre. Legfeljebb kamuzz kicsit, mondd, hogy az utóbbi pár napban erősödött a fájdalom, mert - nem akarlak ijesztgetni, bizisten - de a trombózis alattomosan és gyorsan képes bajt okozni.
2018. ápr. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nyugtalan láb szindróma? Próbálj meg magnéziumot inni, egyél banánt (kálium). Ünnep után orvos.
2018. ápr. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!