Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 37 hetes kismama vagyok....

37 hetes kismama vagyok. Vízszerű hasmenésem van kb 2 hete. Mitől?

Figyelt kérdés
Van hogy 1,2 alkalommal normális a székletem majd nagyon elkezd fájni a hasam hányingerem van lever a víz és azzal a lendülettel vízszerű hasmenésem van utána jobban vagyok.Mitől lehet? Mindegy mit eszek akkor is ez van. Fordult már elő mással is?

2018. ápr. 1. 17:24
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Azért ha már két hete tart csak megkérdezhettél volna orvost is már bocsi...
2018. ápr. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Csináltass egy széklettenyésztést, nekem Clostridium fertőzésem volt a terhesség végén, még a programozott császárt is el kellett halasztani az antibiotikum kúra miatt, meg kellett várni, hogy tünetmentes legyek.


Nekem nem volt semmi rosszullét, vagy fájdalom, csak a hetek óta tartó hol ilyen, hol olyan széklet. Ha nem vagyok amúgy is kórházban, tuti ki se derült volna, hogy fertőzés áll fell, szerencsére így kezelve lett még a szülés előtt.

2018. ápr. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
22%
Normális, hamarosan szülsz, ezt jelzi.
2018. ápr. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Magneziumtol is lehet.
2018. ápr. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
25%

Lehet attól hogy a méhed éppen úgy változtatta meg a beleid helyzetét hogy hasmenést okoz.

Vagy pedig tényleg lassan szülni fogsz. Nekem a szülés elötti kb 12 orában jelentkezett ilyen

2018. ápr. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem túl szimpatikus, 2 hete. Mindenképpen dokit kérdezz. Egyszerűbb dolgoknál nem tart ilyen sokáig. Velem is fordult már ilyen elő, tartott 1-2 napig. Szülés előtt is, már aznap, mikor beindult a szülés. 2 hét viszont sok.
2018. ápr. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Voltam dokihoz, nem mondott semmi konkrétat csak hogy diétázzak. Most 2 napja megint nincs gond. Hiába mondtam hogy ugyanazokat eszem amit eddig. Jó lenne ha már a szülést jelezné :)
2018. ápr. 5. 15:21
 8/8 A kérdező kommentje:
Magnéziumot már abbahagytam 36 hét előtt.
2018. ápr. 5. 15:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!