Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 40+2 hetesen még beilleszkedhe...

Lakle kérdése:

40+2 hetesen még beilleszkedhet a baba feje? Sajnos, még mindig magasan van, első baba lesz. Ha így beindítják a szülést, tuti a császár?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 3. 17:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem tuti a császár indításnál se, csak nagyobb a valószínűsége. Nálunk semmi gond nem lett, 40+5-re született az első. A második babánk 40+3-ra indult el úgy, hogy 1,5 nappal előbb semmi jele nem volt. (sőt, ő papíron 41+3 volt már akkor)
2018. ápr. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

5cmre nyitva voltam baba magasan volt.8cmnél burkot repesztettek akkor se jött lejjebb.Tolófájásnál amikor picit rányomtam akkor jött lejjebb következő nyomásra meg is született.Ő volt a 3.


Az első viszont nem jött lejjebb csm lett

2018. ápr. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
57%

Nem. Van aki lerángatja az üregből vákummal...

sztem ennél elegánsabb egy 20p-es császár.

De az utolsó pulkanatban is van remény h nem lesz magasan.

2018. ápr. 4. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy beilleszkedhet, burokrepesztes utan mondta az egyik doki, hogy szerinte még nincs eléggé lenn a pici feje, fél órán belül kinn is volt természetes úton :)
2018. ápr. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Tudom, nem mostani a kérdésem, de ha valaki erre téved, hátha egy kis reményt kap:). 40+5-re szültem. Éjjel fél 1-kor megvizsgáltak, mert beindult a szülés, mondták, hogy nagyon magasan van a baba, így természetesen beilleszkedve se volt. Fél 2-kor elfolyt a magzatvíz spontám, kislányunk még mindig magasan volt. Hajnali 4-re, vagyis 2,5 óra alatt megszületett a kislányunk:).

2018. ápr. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!