Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nagyon fáj. Mi lehet a baj?

Nagyon fáj. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
3 hete szültem természetes úton. Vágtak is illetve szakadtam is. Külső belső varrás is felszivódó. Tükörből már nem látok varratott. Égő, csípő fájdalmat érzek olyan szinten hogy már sírok tőle. A szülés nem fájt ennyire. A legjobban mégse a hüvelyem hanem a végbélnyílásom fáj. Mi lehet az oka? Mivel enyhítsem a fájdalmat?

2018. ápr. 6. 23:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Orvos! Most!
2018. ápr. 7. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%
Ezzel orvoshoz fordulj! Ez szerintem fertőzés!!
2018. ápr. 7. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Jövőhét közepén tudok csak menni orvoshoz ha kapok időpontott. Az az érdekes az egészben hogy inkább a végbélnyílásomnál fáj mint a hüvelyemnél és csak estére jön ki ez az égő, csípő érzés.

Bent tarthatnak a kórházba vagy mit tudnak esetleges fertőzéssel csinálni?

2018. ápr. 7. 10:19
 4/11 anonim válasza:
41%
Ha fertőzésed van, bent tarthatnak... és 90%, hogy bent is fognak, ha fertőzés! Apuci mikor járt benned? már csak azért mert bevihetett fertőzést... illetve ha járt benned akkor elől is meg hátul is? Óvszerrel vagy anélkül?
2018. ápr. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
A terhességem kb 5. hónapjától nem volt semmilyen aktusunk. Hátul pedig soha nem próbálkoztunk.
2018. ápr. 7. 14:13
 6/11 anonim válasza:
30%
és most szülés után sem volt valamikor? Mondjuk attól függetlenül lehet fertőzés, csak akkor valami más vihette be...:/
2018. ápr. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Nem volt. Meg akarom várni a szexel a 6 hetes kontrollt és ha azt mondja a doki lehet csak akkor fogunk.

Minden wczés után le öblítettem a sebem. Így napközben nincs is vele gond de rendesen rettegek az estétől...

2018. ápr. 7. 15:32
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nincs aranyered?
2018. ápr. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nincs rá utaló jeleim.
2018. ápr. 7. 17:39
 10/11 anonim ***** válasza:
Van belső aranyér is.. az is tud fájni 😑
2018. ápr. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!