Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés utáni betét ami hasonlí...

Szülés utáni betét ami hasonlít a tena lady inkontinencia super betéthez, csak más márka és nem olyan drága?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 12. 18:08
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
Müller saját márkás termékei jók ( Duchesse), es olcsóbbak.
2018. ápr. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
64%
Semmi extra Always betétet használtam.
2018. ápr. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
82%
Nekem a sima always sokkal jobb volt, a tenának nincs szárnya, fogalmam sincs miért olyan drága, semmire nem volt jó.
2018. ápr. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Jessa nekem tökéletes volt. 😊
2018. ápr. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Még egy szavazat a dmes Jessára. Van ezerféle méretben, nagy pelenkaszerű is, amivel tuti, hogy nem ázol át. Bár igazából első nap kellett csak, utána elég volt az éjszakai Always.

(Aki nem érti, hogy miért a Tenát szokták javasolni: nem arra a betétre gondolnak, ami akkora mint egy tisztasági vagy eü. betét, és csak vizeletcsepegésre való, hanem arra, amit régebben csak gyógyszertárban lehetett kapni, nagy, és a nedvszívóképessége is 500-1000ml. Gondolom, abból az időből maradt a köztudatban a Tena a szüléssel kapcsolatban, amikor még nem volt ennyiféle sajátmárkás termék.)

2018. ápr. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én kénytelen voltam szülés után nagy nedvszívó képességűt használni sima betét szét ázott. Ezt használtam és nagyon megérte. [link]
2018. ápr. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2018. ápr. 13. 07:36
 8/9 anonim ***** válasza:
Nálunk a patikában (pingvin) adtak darabra is tenát, így nem volt vészes. 10-et vettem és utána sima éjszakai alwayst használtam még.
2018. ápr. 13. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Lidl inkontinencia betét.
2018. ápr. 14. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!