Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ikres kismamaként elítélendő,...

Ikres kismamaként elítélendő, ha meg sem akarom próbálni simán, hanem kapásból császárt szeretnék?

Figyelt kérdés

Most nem arról van szó, hogy na fú majd én megmondom, hanem így érezném magam biztonságban.

Ti mit gondoltok?



2018. ápr. 13. 22:48
 1/10 anonim ***** válasza:
76%

Amikor én szültem az ikreket még nem volt választási lehetőségem. Simán szültem. Pár évvel később amikor újra szülni mentem, akkor sem választhattam. De az császáros lett.

Mivel átéltem mindkettőt, és ha most szülnék, és lenne választási lehetőségem, akkor mindenképpen sima szülést választanám. Mondom ezt úgy, hogy nagyon alacsony a fájdalomküszöböm, és rettegek a fájdalomtól is. De császár után a fájdalom még rosszabb mint sima szülés után. Császárnál mégis csak egy hasfalat vágnak fel. Amúgy az ikerszülésnél a második baba szülése már nem olyan vészes.

2018. ápr. 13. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
66%

Császár mert rettegek, hogy bármi bajuk legyen a babáknak.

Nem volt kellemes a császár de a babák egészségesek voltak és nagyon.

2018. ápr. 13. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%
Nem elítélendő. Ikrekkel én is császárral érezném magunkat biztonságban, írom ezt úgy, hogy kettőt szültem hüvelyi úton. Úgy félnék, hogy elfordul az egyik baba, akármi. De azt nem hinném, hogy lenne olyan orvos, aki erőltetné a hüvelyi szülést manapság ikerterhesség esetén.
2018. ápr. 13. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
85%
1 babánál azt mondanám, hogy igen. Kettőnél már nem mondom ezt ilyen határozottan..sőt..Nem rég láttam egy gyönyörű természetes ikerszülést. De azért az ikerterhesség szerintem jóval veszélyesebb, mint egy baba szóval összessegében azt mondom, hogy ebben az esetben érthető a félelmed és az is ha császárt kérsz.
2018. ápr. 13. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
59%

Nem vagjak at a hasfalat!

Regen vagtak at az izmot ma mar NEM!

Nekem csaszarom volt ketto es egyaltalan nem veszes, sot, en tok hamar gyogyultam es nem volt se pokoli fajdalom se semmi. Az elao felkeles faj de egyaltalan nem borzalmas. Nagyon gyorsan regeneralodik az ember. Nekem jo volt jo elmenyekkel

2018. ápr. 14. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Én nálam szóba se jött a császár, pedig a 2. baba faros volt. Aztán az első megszületett simán, második keresztbe fordult, rohanás műtő... Tehát volt egy gátmetszésem, majd egy sürgősségi császáron függőleges vágással. Ennek ellenére a legkönnyebben gyógyultam az összes szülésem közül. Pedig ezen kívül volt 3.
2018. ápr. 14. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
31%

"Nem vagjak at a hasfalat!

Regen vagtak at az izmot ma mar NEM! "


Akkor HOGYAN és HOL kerül ki a gyerek?


Kivarázsolják?????


LEgalább hülyeségeket ne írj, ha már nem értesz hozzá!!!!

2018. ápr. 14. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Arra gondolt a válszoló, hogy széthúzzák kézzel a hasizmot manapság nem szikével vágják, dehát lényegében mindegyik tök fájdalmas utána szóval... :D

Én ha ikrekkel lennék várandós, azért látnám jobbnak a császárt, mert hallottam már olyanról nem egyszer, hogy az 1. Baba simán született, a 2. Császárral. gátmetszés+ császármetszés borzasztó lehet, akkor már inkább császárral mindkettő

2018. ápr. 14. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Széthúzzák a hasizmot, hasfalat természetesen vágnak.

Egyrészt megertelek, pedig sima szülésem volt. Mert mi van ha az egyik simán kibujik a masikkal pedig megis csaszar kell? De lehet h alapból csaszar, mert ugy helyezkednek el. Majd meglatod, ha oda kerül a sor. Elvileg maga a kitolas része könnyebb, hogy általában kisebbek a babák, mint egy normal újszülött. De tudod mi, gratulalok!:)

2018. ápr. 14. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Régi időkbe amikor kevesebb császár volt ikreket, hüvelyi uton szültek. Most meg 21. századba ikrek bármilyen fekvésbe is vannak, automatikusan császározás.
2022. febr. 15. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!