Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Normálisnak tartjátok, hogy a...

Normálisnak tartjátok, hogy a pasim két héttel szülésem előtt lelép Európa másik felébe, hogy focizzon?

Figyelt kérdés

Sajnos ez nem az első eset, hogy lelépeget, az elején jól viseltem, addig hazamentem mindig, hogy ne legyek egyedül, de most, hogy azt látom, hogy könnyű szível utazgat hol erre hol arra a világban (múlt hónapban például üzletek miatt lépett le Mexikóba) kicsit aggódom, hogy nem az, akinek hittem. Nagyszükségem lenne rá, és ő utazgat, nélkülem, mert neki most amatőrfocizhatnékja van pár napig.


Nektek meddig utazott el hosszabb időre a párotok szülés előtt és meddig hagyott magatokra benneteket?


Túlparázom? Vagy ez intő jel is lehet, hogy később mássá vált?



2018. ápr. 27. 03:42
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
57%
Nyugi Vivien a szülésre biztos visszaér majd.
2018. ápr. 27. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

Nem tudom, kihez beszélsz, de elég szemét vagy, ha itt gúnyolódsz.


Van benned emberi érzés, hogy ilyeneket irogatsz ide?


Menj innen.

2018. ápr. 27. 04:39
 3/21 anonim ***** válasza:
83%

1. Ha itt 1000-en azt mondják, hogy normális, akkor jó lesz?

2. Nem az alapján választok 'pasit', hogy milyennek hiszem, hanem milyen!

2018. ápr. 27. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
57%
Jaj, 1, pont ez jutott eszembe, de Vivi megszülte a minifecsót.
2018. ápr. 27. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván nem normális, kivéve, ha ez a munkája. Nem most lett ilyen, ahogy irod nem ez az első, nyilván terhesség előtt is ilyen volt. Nem kellett volna vele gyereket vallalni, ha teged ez zavar.
2018. ápr. 27. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
91%
Nem pasim volt, hanem ferjem. Akit 10 eve ismertem. Sehova nem utazgatott.
2018. ápr. 27. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
63%

Ha már most sincs ott amikor szükséged lenne rá, akkor kövi alkalommal sem lesz majd átjárhat anyud besegiteni.


Hasonlok miatt mondják is azt egy nő magának szül ugy döntse el hogy akar e gyereket.

2018. ápr. 27. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Mint előttem írták, akkor normális, ha ez a munkája. Ha nem tudod vele megbeszélni, hogy a kedvedért, félelmeid miatt mondjon le a szórakozásról, az inkább arra intő jel, hogy nem akar mássá válni.
2018. ápr. 27. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
89%
A férjem munka miatt utazik évi 3-4 hetet, elosztva 4-5 napokra, külföldre. Amikor kiderült, hogy terhes vagyok, két út le volt foglalva, repülőjegy a nevén, stb. Ezekre még elment, de szólt a főnökeinek, hogy most egy ideig nem szeretne utazni a baba miatt. Most lesz majd az első út azóta, 6 hónapos lesz a lányunk akkor.
2018. ápr. 27. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

A férjem rendszeresen utazik a világban mert olyan a munkahelye. Tavaly 3 hónapot volt külföldön. Idén is hívták 4 fele is de ő nem volt hajlandó menni a 4-ből 2-re mert az egyik túl közel van a szüléshez a másik alatt pedig még túl kicsi lesz a baba. Hiába volt mindig nagy álma eljutni oda ahová most a munkahelye ingyen elvinné neki fontosabb a családja. Azt hozzátenném, hogy én nem mondtam neki egy szóval se hogy ne menjen, sőt.

Sajnálom, hogy a te párod ilyen tapintatlan. :/

2018. ápr. 27. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!