Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ez jelezheti a szülés közeledt...

Ez jelezheti a szülés közeledtét? Lehet a nyákdugó távozott? 35+0 HKM.

Figyelt kérdés
32 hetesen voltam visszatartáson,kaptam tüdőérlelőt.Egy hete itthon vagyok,de tegnap este 9 óta kemény jóslóim vannak,folyamatosan a derekam fáj,de rendszertelen.Azota 2-3 óránként jön egy adag folyás,amiben kisebb darabkák vannak.Ez lehet a nyákdugó is? Sárgás színű.Csutörtökön voltam dokinál,akkor teljesen zárt voltam.

2018. ápr. 30. 12:53
 1/7 anonim ***** válasza:
14%
A nyákdugó véres.
2018. ápr. 30. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem vègèn a nyàkdugò mindenkinek!!!Nekem 3.terhessègem, mindhárommal 37-38-39.heten elment a nyàkdugò darabokban napokig, ès egyszer sem volt vères! Ilyen kocsonyàs sàrga slejmszerű.szòval igen, valószínüleg a nyàkdugò kedves kérdező.de mèg így is heteid lehetnek hàtra, ne izgulj.

40+1hkm

2018. ápr. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2es vagyok, elírtam, szóval nem véres mindenkinek a nyàkdugò!
2018. ápr. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Most sikerült pihennem egy órát,de a derekam csak fáj és mostmár kezdem az alhasam is tompán érezni,egy kis mozgás után egyből bekeményedik a hasam.Baba mocorog,csuklik de nagyon lent érzem.Szinte mintha a hüvelyenbe lenne.Várok még pár órát,lezuhanyzom..
2018. ápr. 30. 14:45
 5/7 anonim ***** válasza:
52%
Az interneten azt olvastam, hogy 37 hét előtt, ha megtörténik, orvoshoz kell menni sürgősen. Újfent lepontozhattok.
2018. ápr. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Ha továbbra is fennáll ez a helyzet persze hogy bemegyek.Koraszülött gyanús vagyok..

Csak méh olyan picike 35 hetesen 😯 Reméltem legalább 36-37-ig kihuzzuk.

2018. ápr. 30. 16:08
 7/7 anonim válasza:

Szia!


Én 36. hétben volt, amikor elment egyrész és jött egy pár fájás, aztán eltűnt. Mondjuk nálam aggódtak, mivel én is koraszülött voltam és a baba is kisebb volt egy ideig, mint kellett volna. Végül Január 30.án éjjel elment a nyákdugóm ( véres-fehéres gennyes darabokban) aztán szivárogni kezdett a magzatvíz, ezért a szülésznő ( amúgy itthon szültem volna ) beindított a szülést, de annyira rosszak voltak nekem a jóslók hogy nem tudtam aludni, ezért nem tágultam... Fel vittek Pestre, ahol kaptam oxytocint és negyven perc volt mire hatott, aztán 15 perc múlva megvolt a kislányom. Egyébként kiderült hogy teljesen félre informált engem mindenki, mert azt mondták hogy 40. hétben vagyok, de kiderült hogy 41. volt már 😁

2018. máj. 1. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!