Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Budapesten melyik kórházban...

Budapesten melyik kórházban érdemes programcsászárral szülni?

Figyelt kérdés

Nyilván nem ismerheti mindenki az összes kórházat, szívesen venném ha leírnatok budapesti tapasztalataitokat, mind a műtét, érzéstelenítés, szobák állapota terén.(meg hogy bejöhet-e valaki a műtétre velem)meg az is érdekelne hogy van-e egyszémelyes szoba, milyenek a csecsemősnővérek, minden érdekelne :)

Orvost is ajánlhattok!

Esetleg valakinek varrták össze a hasizom szétválását közben? (ne írjatok a love your bellyt, sajnos nekem nem segitett az sem)

(Azért lesz pcs-om, mert a szemem már nem bírná el a hüvelyit, az első az volt, de a szemész szerint kockázatos lenne még egy hüvelyi a szemem állapota miatt)


2018. máj. 1. 15:18
 1/6 A kérdező kommentje:
És még arra is kíváncsi lennék hogy szájhúzgálva/flegmán/terrorizálva az anyukát adnak-e tápszert. Első gyereknél kértem mert egy mellrendellenesség miatt nem volt tejem és terrorizáltak a 3 napon keresztül a délpestiben..
2018. máj. 1. 19:05
 2/6 anonim ***** válasza:
Péterfy. Igaz, elég régen szültem ott, nekem is egészségügyi probléma miatt kellett programcsászár(terhességi cholestasis). A műtét gerincvelői érzéstelenítéssel ment, engem mellkastól lefelé eltakartak egy paravánnal, apuka ott lehetett a fejemnél, műtős ruhát kapott. A babát azonnal odaadták neki, aztán amint engem visszavittek a szobába, nekem is. Alapítványi szobába sikerült kerülni, ami költséges, de megéri, tiszta, kényelmes. Egy szobatársam volt, de ő előbb szült, így az utolsó négy napon egyedül voltam. A csecsemősök kedvesek voltak, de a szoptatásban nem tudtak sokat segíteni, viszont van egy kedves szoptatási tanácsadó doktornő a kórházban, ő sokat segített. Végső soron minden segítséget megkaptam, például a köldökcsonkot is ellátták helyettem és az utolsó napon megtanítottak, hogyan kell kezelni. Az alapítványi szobában bármikor látogathattak. Az az orvos, aki engem műtött, szerintem már nyugdíjban van, de a sógornőm ott fog szülni, meg tudom kérdezni tőle, hogy kinél. A műtét részleteire már nem emlékszem, csak arra, hogy azzal a kíméletes (akkor még újfajtának számító) császárral csinálták. Nekem elég alacsony a fájdalomküszöböm, úgyhogy eléggé megviselt (nem közben, utólag fájt, természetesen), de szépen és problémamentesen gyógyult. Nem tudom, mi az a love your belly, a műtét után egy sima hasleszorítós bugyit hordtam pár napig, mert biztonságérzetet adott.
2018. máj. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

Szulj rendesen huvelyen keresztul

A prog csaszarok 70% nem indokolt

2018. máj. 2. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kedves 3-as, megmondanád, hol szerezted a doktoridat, hogy így felülbíráld gyakorlott szülész-nőgyógyászok véleményét, akik komoly, az anya vagy a kicsi egészségét veszélyeztető betegség mellett programcsászár mellett döntenek? És a 70%-os adat honnan jön? Idézd, kérlek a forrást a szakirodalomban! Vagy csak a hasadra ütöttél, és kitaláltad, hogy márpedig ennyi programcsászár felesleges? Inkább vakuljon meg a kérdező, mert te császárellenes vagy?
2018. máj. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a részletes választ 2/4-es! Érdekelne a doki neve :)

Egyébként Magyarországon 39%a csm aránya. Who ajánlás 19% tehát 20%a felesleges. De inkább legyen 20%felesleges mint akár egy megsérült/meghalt baba/anya.

Én pedig nem fogom látássérültként élni az életemet csak azért hogy elmondhassam hogy a második is a vaginámon jött ki..

2018. máj. 3. 17:14
 6/6 anonim ***** válasza:

Off.: A 3-asnak erős túlzással igaza van, csak a kérdést felejtette el elolvasni

Gondolom minden pcs-os kérdéshez odabiggyeszti ezt a választ.


On.: én a máv kórházról ( most honvéd) hallottam pozitívakat... Szakértelem tekintetében.


A szülészetet nem tudom milyen. Mármint a szobák. Gégészet igen szoci, de tiszta a nővérek rendesek, segítőkészek, nem flegmák.


Ha nem felejtem el, megkérdezem az unokanővéremet, neki sajna miss.ab.-ja volt itt, sürgősségi, a west end-ből vitték be..

2018. máj. 12. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!