Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Lehet hulye kerdes de elso...

Lehet hulye kerdes de elso babat varom, meg 20 nap van a kiirt idopontig. Tegnap egesz nap ment a hasam, azelott meg hasfajasra keltem, ma reggel meg olyan derekfajasra h luktetett es nem mult el csak percek utan, ugye ez joslo mert azota semmi?

Figyelt kérdés
2018. máj. 4. 10:15
 1/7 A kérdező kommentje:
Mivel egyedul vagyok meg ket napig, a parom kulfoldon van,ugy valami nyugtatot biztatot irjon valaki.A dokit se akarom hivogatni minden hulyeseggel mert mar ,annyit hivtam:))
2018. máj. 4. 10:16
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, ezek joslo fájások. Pihenj sokat, vegyél egy meleg fürdőt. Ha ismétlődik vagy rendszeressé válik, erősödik a fajdalom akár a hasadba akár a derekadba hívd fel az orvost.
2018. máj. 4. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszod:)
2018. máj. 4. 10:38
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez lehet meg jósolnak se mondható. Nem hinnem h 1-1 derekfajas lenne bár lehetséges. Amúgy viszont a tested készülődik, igazából mar bármikor megindulhat, ezt tudatosítsd magadban, akkor könnyebben elengeded Sztem. A lényeg ne stresszel h rá, akkor az tuti nem indítja be😉
2018. máj. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ma reggel elment a nyakdugo ,de nem erzek semmit.remelem meg benn marad
2018. máj. 5. 10:57
 6/7 anonim ***** válasza:
Mikor lett meg a baba? Én most ugyanígy vagyok :) csak 4. Terhesség :)
2018. jún. 24. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ra ket hetre lett meg:)
2018. jún. 25. 17:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!