Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Aki hètvègèn szült és nem...

Aki hètvègèn szült és nem hètköznap ès nem volt fogadott orvosa, hogyan viszonyultak hozzá? Kedvesek, segítôkèszek voltak? Nekem szombatra van a kiîrt időpont

Figyelt kérdés
2018. máj. 6. 08:33
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A babák kb 4%-a születik a kiírt napon, ne vedd biztosra a hétvégi szülést, egyébként én is vasárnapi napra voltam kiírva de 40+2 hétre szültem. Velem hétköznap is bunkók voltak egyesek. Felvétel volt a csúcs, ügyeleti pénzért is egész éjszaka aludni akarnak az emberek. Az orvos normális volt, még az éjszakás szülésznők is normálisak voltak, a nappalosokat viszont nem szeretném kommentálni. Szerencse, hogy én már az éjszakásnak megszültem, csak műszak végén, a 2 órát (vagyis 3-at, mert mikor 2 óra múlva én szóltam, hogy már mennék is csak bunkóskodtak) már a nappalos műszaknál töltöttem. Meg hallottam hogy beszéltek a szülő nőkkel is, felháborító. (Nyíregyházi szülészet, remélem neked jobb kórház jutott.) Talán a kórház nevének a leírásával tudsz konkrétabb infókat gyűjteni.
2018. máj. 6. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Kecskeméten fogok szülni
2018. máj. 6. 08:46
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mivel így is úgy is munkaidő van nekik, úgy fogadnak majd, mintha a csütörtöki munkanapjukon mennél szülni. 😊
2018. máj. 6. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
4 éve szültem Kecskeméten ügyeletben igaz nem hétvégén de egy rossz szavam nem lehet. Mindenki nagyon aranyos és segítőkész volt a szülés és az azt követő 5 nap alatt is 😊
2018. máj. 6. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
69%

Kecskeméten szültem.

1. Babámmal szombat éjfélkot mentem be.

A szülésznő egy tündér volt.

Mindenben segített,még maszírozta is a derekam! :)

Doki bácsi semleges volt.

Megcsinálta amit meg kell aztán jó éjszakát.

Egy rossz szavam se lehet rájuk.

Viszont egy két csecsemősnek valami kedély javító kellene!

De azok sem veszélyesek!

Könnyű szülést és Boldog babázást

2018. máj. 6. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Barátnőm így szült, néha ránéztek de nem kifejezetten foglalkoztak a dologgal, akkor rohant csak oda mindenki mikor leesett baba szívverése és rohantak a műtőbe. De az egészségügyben nincs különbség a hétvége meg hétköznap között.
2018. máj. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
23%

Mi ez hogy dokibácsi?

Már bocs de csak azért mert lesz egy gyerekünk mi ne legyünk már gyerekek..doki bácsi😀

2018. máj. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
83%

Istenem ennyi frusztrált degenerált genetikai hulladékot ezen az oldalon!

Ha nem tudsz a kérdéshez érdemben hozzá szólni miért pocsékolod az energiádat ilyen hozzászólással?

Én doki bácsinak hívom van aki dr bácsinak van aki dr úrnak.

A kérdező érti hogy kire írtam.

Ne itt adjuk ki a magánéleti orgazmus hiányunkat!

Köszi! ;(

2018. máj. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Tavaly szültem Kecskeméten igaz fogadott dokinál.

A felvetelkor nagyon aranyosak voltak,a szülésznő is kedves volt.

Rendszeresen takarították a szobát/fürdőt,tisztaság volt.a nővérek és a csecsemos nővérek is rendesek voltak(1-2-nek tényleg kedélyjavitot kellene adni :D)

3 napot voltunk bent,nem jöttem haza rossz szájízzel! :)

2018. máj. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!