Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » U. K. -ban szült magyar...

U. K. -ban szült magyar anyukák! Mennyi idő mire kész lesz a magyar anyakönyv a konzulátus által?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy 8-10 hét van kiírva, de mik a tapasztalatok?
2010. jún. 14. 12:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Hali, én Angliában vagyok, de még terhes, ez egy kicsit érdekel engem is, van 2 ismerősöm, akik itt szültek, az egyikük úgy tudom, hogy kész van ezzel, majd megkérdezem, de úgy emlékszem, hogy hamar megvolt nekik. Aztán majd leírom, ha megtudtam vlmit.
2010. jún. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Első vagyok: Azt mondta ismerősöm, hogy pontosan nem emlékszik, de kábé 2 hónap volt, mire megjött a papír.

Szerintem érdemesebb hazamenni a gyerekkel, és otthon elintézéni, én így fogom csinálni, habár otthon kell majd maradni kábé 1 hónapot, de legalább a család kiéli magát:D

2010. jún. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én ugyan Spanyolországban szültem, de gondolom, ugyanannyi ido lehet. Mar kb. 6 hete varok az utlevelre (szuletesi anyakonyvi kivonatra), ha gondolod, itt megirhatom, mikor jott meg (majus 5en vittem be a papirokat).
2010. jún. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!