Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Tatabányán lakunk és hamarosan...

Tatabányán lakunk és hamarosan gyermekünk születik, de még nem döntöttünk melyik orvost fogadjuk fel. Ti kit ajánlanátok?

Figyelt kérdés

2018. máj. 14. 10:16
 1/3 VeDi84 ***** válasza:

Szia!

Ha hajlandó vagy nem a Szent Borbálában szülni, akkor Varga Zsoltot ajánlom.

Februárban szültem nála a SOTE-n, terhesgondozásra a tatabányai magánrendelésére jártam, NST-t a tatai szakrendelőben csinált.

Nagyon meg vagyok vele elégedve, mindenre odafigyelt. Bár az is tény, hogy megkéri az árát. De nekem minden pénzt megért, hogy egészséges gyerekem született. 😊

Boldog babavárást!

2018. máj. 14. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Erdemben nem tudok hozzaszolni,de nekem sem javasoltak ezt a korhazat,szoval en is a SOTE-n fogadtam dokit.
2018. máj. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
hamarosan...konkrét időt nem írtál. a legtöbb doki a terhesség vége felé már nem vállal szülést. ált a terhesség elején választank dokit.
2018. máj. 15. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!