Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szegeden szülésznők közül kit...

Szegeden szülésznők közül kit ajánlanátok? Elérhetőséget tudtok mondani? Hol/hogy működik a szülésznő fogadása? Köszi 31 hetes km

Figyelt kérdés

2018. máj. 17. 14:25
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Hát, 31 hetesen már kb. sehogy... Én félidő után nem sokkal kértem fel az egyikőjüket, ismerős szült nála, elkértem a mobilszámát, mondtam, hogy xy-tól van meg száma és ezért keresem. Akkor már én voltam a negyedik kismamája arra a hónapra, elmondása szerint ennyit vállalhatnak havonta, épp hogy el tudott vállalni.


Viszont! Nagyon aranyos Szegeden az összes szülésznő, bárkihez kerülsz véletlenszerűen, nagy baj nem lehet. :)

2018. máj. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! :) ez megnyugtató azért. :) mert több embertől is ezt hallottam hogy aranyosak.
2018. máj. 17. 15:32
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem felesleges szülésznőt fogadni, egytől egyig borzasztóan aranyosak. :) Biztos kezekben leszel, hidd el.
2018. máj. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!