Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nem önzés kijelenteni, hogy...

Nem önzés kijelenteni, hogy “nincs kedve” bent lenni a szülésnél?

Figyelt kérdés
Mondjuk nekem sincs kedvem, de kénytelen vagyok. Ha végigcsinálok egy terhességet, meg egy szülést, akkor Ő Királyi Felsége kedve érdekel valakit? Meg ez a szexes dolog, hogy mi van, ha utána nem kíván majd. Ő engem.. mi van, ha a szüléskor úgy szétreccsen valami, hogy én nem engedem többet magamhoz? Miért mindig a férfiakat kell babusgatni, míg mi szenvedünk?
2018. máj. 23. 18:13
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
40%

?????


Bocsi de ez csak picsogas!

2018. máj. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
70%
Amúgy mi a kérdés?
2018. máj. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim válasza:
79%
szerintem nem kényszerítheted rá, hogy bent legyen. üljetek le, felnőtt emberek módjára, és beszéljétek át, te miért szeretnéd, hogy ott legyen, ő miért nem szeretné. Szerintem egyébként korrekt a részéről, hogy elmondja a félelmét. Tartsátok tiszteletben egymás véleményét
2018. máj. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem nyugodj le és ne kasztráld a párodat.

Ha nem akar bent lenni tarts tiszteletben. Azt hiszed, ha ráerőlteted többre mész?

Nem kell babusgatni, de arról nem ő tehet, hogy férfiként ő nem tud szülni és ezt neked kell elviselned.

Nekem bent volt a párom, mert ő úgy döntött, de sosem erőltettem volna rá.

Mellesleg mikor már egybe érnek a fájások nem is igazán érzékeled magad körül a külvilágot.

2018. máj. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
60%
Vegyél vissza ebből a stílusból és akkor hátha bemegy veled!
2018. máj. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
52%
Miért az jobb lenne, ha nem akar bent lenni de te addig hisztizel hogy bemegy veled majd valami olyat lát amitől egy életre elmegy tőled a kedve és nem akar hozzádérni többet?
2018. máj. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
76%

Ha konkretan csak ennyi a problemaja, hogy “nincs kedve”, akkor valoban onzes. Nekem sincs kedvem sok mindenhez (allando nagy csaladi osszejovetel Anyoseknal, ami sokszor inkabb kinos, mint szorakoztato, vagy osztalykirandulason onkenteskednj), de mivel a ferjemnek, vagy a gyereknek jol esik, hogy jelen vagyok, igy elmegyek es aktivan reszt veszek.

Ez esetben szereto parkent felre kellene raknia a sajat “kedvet” es teged tamogatnia, ha ezzel segit.


Ha viszont csak erre fogja azt, hogy fel a korulmenyektol, latvanytol, izgalmaktol, vagy attol, hogy o lesz az, aki elsokent a padlora kerul, akkor ez nem onzes. Csupan ismeri magat, ugy erzi nem birna es nem akar ezzel meg jobban hatraltatni teged.


Neked kell tudni, hogy nem-e az utobbi az igazsag, cska a ferfiui buszkesege nem engedi bevallani, hogy fel a szituaciotol es/vagy gyenge a gyomra egy szuleshez.


A kapcsolatotok egyebkent milyen?

Szeretetteljes es bizalomra epul, tarsak vagytok mindenben?

Mert a fogalmazasod alapjan nem iagazn, de persze az is lehet, hogy csak a pillanatnyi duh miatt fogalmaztal igy.

2018. máj. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
33%

NE akard, hogy a párod bent legyen a szülésnél.

Nem tudom miért kell ezt erőltetni. Neked jó ha azt látja a pasid, hogy izzadsz megvinnyogsz meg tiszta vér minden?

Igen van olyan,hogy a férfi nem kívánja a nőt miután ezt végignézi. Én a helyedben nem kockáztatnám meg. És hadd döntse már el ő.

Sosem "hurcolom" magammal a páromat olyan helyre ahova nem akar menni. Neki is van akarata és tiszteletben kell tartani. Attól, hogy te most szülsz neki nem kell lehasalnia előtted. Nőj fel a kompromisszumokhoz és tényleg vegyél vissza ebből a tinilányos hisztiből.

37N

2018. máj. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
55%
Szegény férjed! Csoda hogy egyáltalán beléd rakta azt a gyereket, ha ilyen stílusod van. Esetleg cse.szd le azért is, hogy miért te szülsz, miért nem ő!
2018. máj. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
76%

A nincs kedve kb azt jelenti, hogy légyszi ne kötelezz rá, hogy ezt vegig nézzem,végig hallgassam.

De asszem neked ezt nem meri elmondani.

Ha "mákod" van megcsászároznak, akkor tuti nem lesz bent és nem repedsz.

2018. máj. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!