Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen volt a többedik szülése...

Milyen volt a többedik szülésetek hány év telt el köztük?

Figyelt kérdés
4.babámat várom 10hetes vagyok félek a szüléstől 1. 19óra,2.5ora,3.4 óra hossza volt de mind a 3 baba 3 év telt el most 5 év van össze függés?
2018. máj. 24. 08:17
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia Kérdező, én is épp ezen agyalok mostanában.

Nekem is a 4. baba érkezik, igaz, én már 28 hetes vagyok. de itt 4 év lesz a különbség a legkisebb és őközötte, az előző 3 gyerkőc durván 2 évente követte egymást. Ezért is aggódom egy kicsit, hogy vajon mennyivel lesz nehezebb.


A első babával az egész vajúdás+szülés 14 óra volt, a másodikkal 36, a harmadikkal kb 12.

Azért bízom benne hogy négyeske is ügyes lesz és nem kínoz majd sokáig. :)

2018. máj. 24. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Kitti85 ***** válasza:
4. nekem is én 25 hetes vagyok. Nálunk az első kettő között 1,5 év van aztán a harmadikra várni kellett 3,5 évet és most a két kicsi között 22 hónap lesz. Nekem csak az első volt hosszú 12 óra a többi gyors és rövid szóval remélem most is így lesz...
2018. máj. 24. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

1. 26 óra

2. hét év után 8 óra

3. tizenkét év után 8 óra.

Fogalmam sincs van e összefüggés.

2018. máj. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
1. baba 3 óra alatt, két évvel késöbb 2. baba 2 óra alatt:) gyors és rohadt fájdalmas szülések voltak:D
2018. máj. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Elsö babánál 5 órát vajúdtam.

Most várjuk a kistesót.10 hetes vagyok.

Előre rettegek...:)

2018. máj. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
38hetes vagyok és 4. Szülés és félek én is. A fájdalomtól kevésbé minthogy már kint legyen egészségesen.
2018. júl. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!