Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Tena lady pants bugyi pelenka...

Tena lady pants bugyi pelenka vagy tena hálós bugyi szülés utánra?

Figyelt kérdés

2018. máj. 24. 13:22
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Pants! Szuper volt, második szülésemre már azt vittem, praktikus, kényelmes.
2018. máj. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%
Nekem az első verzió volt a befutó.Kényelmes volt és egyszer se áztam át.
2018. máj. 24. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
63%
Nekem hálós bugyi és tena extra mindkét szülésnél, nem volt gondom vele. Szerintem mindkettő jó megoldás.
2018. máj. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi és melyiket belőle? ahogy néztem a tena oldalán, van hogy hogy Tena Lady pants discreet, erről azt írja nőknek. A sima Tena pants termékek amiből 3 féle is van az a férfiaknak kategóriában van. Ebből van nomál, plus és super változat. A Tena Pants super változatra gondoltam, szerintem mindegy az hogy a férfiak kategórában van attól még gondolom szokták használni nők is szülés utánra?!
2018. máj. 24. 13:32
 5/7 A kérdező kommentje:
ja bocsi most olvasom hogy férfiaknak és nőknek is egyaránt ajánlják a Tena Pants termékeket (szóval nem csak a tena lady pants van nőknek ). csak rájövök hogy is van :)
2018. máj. 24. 13:35
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

A super szerintem túlzás, betétből is csak az extrát szokták ajánlani szülés utánra, az pedig kevesebb cseppes, mint a discreet, vagy a tena pants normal.


Én tena lady discreetet vittem (a sima pantsot nem láttam, de valószínűleg csak a dizájnja jobb a discreetnek), egyszer sem áztam át, pedig nagyon erősen véreztem (szülés után 8 hétig tartott).

2018. máj. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nevére már nem emlékszem, de 900 ml körüli nedvszívó képességűt vettem, nekem bevált.
2018. máj. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!