Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 2111-es méhszáj érték 41....

2111-es méhszáj érték 41. héten nagyon rossz és jelentheti, hogy nem tudok tágulni?

Figyelt kérdés

Hétfőn indítanak, ha addig nem történik semmi.

Leginkább attól tartok, fogok e megfelelően tágulni.

Kinek hogy történt, mennyi idő alatt tágult ilyen értékről?


2018. máj. 26. 15:43
 1/2 anonim ***** válasza:
2100rol 5cmre tagultam 57 ora alatt prepid gel (nem tudom hogy irjak helyesen) es oxitocynnal 120ml/h (oxi csak 10oran at kaptam) csaszar lett a vege :( de nekem volt fajas gyengeseg is. Reggel 9kor inditottak 1oraig 5cm utana este 7ig semmi... borzalmas volt a csaszar utani 3 nap de megerte a kisfiamert :) meg ha ez heggel is jart.
2018. máj. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem 40. héten volt 2111 a méhszáj, simán hazaengedtek vele. 40+6 hetesen elfolyt a magzatvíz, ekkor volt a cervix 2222. Azt mondták, hogy a "kedvezőtlen méhszájstátuszra"tekintettel kapok méhszájérlelő zselét. Sokkal jobb attól sem lett, majd bekötötték az oxytocint, az már beindította rendesen a tágulást.

Valószínű nálad is valami hasonlót fognak alkalmazni.

2018. máj. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!