Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ez lehet a szülés megindulásán...

Ez lehet a szülés megindulásának a jele?

Figyelt kérdés
37 hetes kismama vagyok . Kb 1,5 napja folyamatosan megy a hasam. Ma reggel az egyik hasmenés közben a nyákdugó egy része os távozott. Éjjel voltak keményedések is bőven de aztán elmúltak. Ez lehet a szülés megindulásának jele??

2018. máj. 31. 07:30
 1/7 anonim ***** válasza:
74%

A nyákdugó távozása után is lehet még 1-2 akár. Mindenesetre a folyamat elkezdődött, hogy ebből előbb vagy utóbb lesz baba majd kiderül.

Sok sikert! És majd könnyű szülést!:)

2018. máj. 31. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
*1-2 hét
2018. máj. 31. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Lehet. Nyákdugó után igaz, hogy hetek is lehetnek. De van, akinek max órák.

Hasmenés lehet szülés jele, ha be is indul mostanság de ha mégse, akkor inkább mástól van.

A 2 együtt bíztató, csak biztosra nem lehet ezt tudni előre.

2018. máj. 31. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ez most szerintem is 50-50. Nekem hasmenés és nyàkdugò tàvozàs volt egy vasàrnap dèlelőtt ès màsnap dèlutàn meglett a baba. :) De el is hùzòdhat mèg, bàr tènyleg bìztatòak a jelek, tehàt csak csatlakozni tudok az előttem szòlòkhoz.

Minden jòt, könnyű szülèst! :)

2018. máj. 31. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Orvosommal beszeltem telefonon ,azt mondta várjunk hogy merre alakul a dolog. Pihenek mert szinte ülni sincs most erőm. Valahogy magamba gubóztam. A keményedések jönnek finoman újra. Hát meglátjuk mi lesz. Amit mára terveztem mindent lemondtam mert semmi erőm.
2018. máj. 31. 09:56
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szüles előtt kb 5 nappal elötte hasmenés közben keményedések joslo fájások voltak.Szerintem már lassan lessz valami.
2018. máj. 31. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyakdugo utan egy hetre szultem,nekem folyton ment a hasam elotte is
2018. jún. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!