Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Egyik ismerősöm azt mondja,...

Egyik ismerősöm azt mondja, hogy soha sem vajudott még. Ez hogy lehet? 2 gyereke van.

Figyelt kérdés
2018. máj. 31. 09:47
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Ha program sárgát volt mindkettő, akkor nem vajúdott.
2018. máj. 31. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
21%
Nem mindenki érzi meg.
2018. máj. 31. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem úgy értete hogy nem fájt neki hanem nem vajudott egyááltalán.
2018. máj. 31. 10:05
 4/8 anonim ***** válasza:
94%
Első vagyok, szóval program császár. Átírta a telefon. Olyankor még a vajúdás megindulása előtt megszületik a baba.
2018. máj. 31. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
65%
Nekem sima szülésem volt, és én sem vajúdtam. Bementem a kiírt szülési időpontra általános vizsgálatra. A vizsgálatnál derült ki, hogy voltaképpen szülők, mert teljes kitágulás van. Alig, hogy az ágyra feküdtem, már meg is született a fiam. Semmit nem vajúdtam. Nem is szülni mentem.
2018. máj. 31. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
60%
Én se vajúdtam, programcsászárral született a lányom (sajnos).
2018. máj. 31. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
83%
Olyan nem létezik, hogy valaki nem vajúdik (program császár ugye kivétel), hiszen a vajúdás maga az a folyamat, amikor a méhszáj kitágul és felkészül a szülésre a test. Az, hogy ebből ki mennyit érez, az nagyon egyéni, ahogy az is, kinek mekkora a fájdalomtűrése, de ha észrevétlen kitágul a kismama, az is vajúdás, bár én még az életemben nem hallottam olyat. Olyat már igen, hogy szinte fájdalommentesen történt, de azért a méh-összehúzódásokat érzi az ember, ha nem is egyforma mértékben. Ha valakinek meg akkora mákja van, hogy ritka kivételként ez mégsem jár fájdalommal és egyéb tünetekkel számára, attól még ugyanúgy vajúdik, legfeljebb nem tud róla, bár eskü nehéz elképzelnem, ha nem is kérdőjelezem meg.
2018. máj. 31. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
85%
Az elsö lányomnál elfolyt a magzatviz, bementünk a korházba, reggel 7-kor, semmit nem vajudtam semmi nem történt majd 11-kor megállapitották,hogy császár lesz mert a köldökzsinor csak 40 cm, igy ha beindul a tágulás ott maradunk mindketten valoszínű, 15:21kor született meg a lányom addig egyetlen fájásom sem volt.a többi szülésem programozott császár volt
2018. máj. 31. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!