Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ez is lehet a szülés indulásán...

Ez is lehet a szülés indulásának jele?

Figyelt kérdés

39 hetes vagyok. 3.baba de mindkét gyerek indított volt,így kicsi a rutin ebben . Napok óta szenvedek fájásokkal . Méhszáj 1 ujjnyi . Ma már teljesen újfajta fájásokkal próbálkozik a testem .Olyan típusú amit egyik gyerekkel sem éreztem a maratoni vajúdások alatt .Egy lefelé húzó oltári erős fájdalom. mintha a súlyt lefelé tépnék de nem a hüvelyemből,hanem az alhasamból. Levegőt sem kaptam közbe. Teljesen újfajta fájdalom volt !! Nem éles- hasító,hanem tömör erős. Egyik gyereknél sem volt ilyen fajta fájás

Pont addig tartott mint egy sima fájás csak az övszerű stb fájdalom helyett ilyen volt .



2018. jún. 7. 11:42
 1/3 anonim ***** válasza:
40%

Minden szülés,terhesség más!

Nekem 3ból 3 féle volt

Ha ennyire fáj menj be a korházba.

Ha szülsz akkor drukkolok!

Ha csak josló akkor meg megnyugszol!

2018. jún. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Már írtam az orvosomnak,hogy mi legyen .Volt már pár potya út. Olyan bosszantó,hogy mivel 3. baba mindeki elvárja,hogy kb már teljesen kinyílva profil kimért idővel menjek be konkrétan szülni. De kettőből 2 burokrepesztessel indult és ott zárt is voltam. Kimaradt ez a megnyílás vajúdás köti rész itthon. Teljesen újdonság.
2018. jún. 7. 11:54
 3/3 anonim ***** válasza:
90%
Minden szülés más, és ne foglalkozz azzal, hogy ki mit vár el, TE szülöd azt a picit! Amikor bedurvul, az már ismerős lesz. Ha lefekszel, pihensz és elmúlik, akkor jósló, ha nem, hanem sűrűsödik és erősödik, akkor irány a kórház!
2018. jún. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!