Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Lehet pár napon belül szülés...

Lehet pár napon belül szülés lesz?

Figyelt kérdés

38+1 napos vagyok. Hétfőn 3111 volt a méhszájam. Rengeteg a jósló fájásom. Baba óriási én nagyon apró 😃 Szóval jöhetne is akár 😃


Ma reggel pisilés közben nem sok ,de észrevehető narancsos-barnás nyálkás cucc jött ki a sima folyással. Utána elmentem a zöldségeshez sétálva és azóta erős derék görcsök vannak és keményedés. Nem extrán fájdalmas. Reggel megyek NST-re egy vizsgálatra azért is kérdezek addig itt 😊 Második baba amúgy,csak az első indításos volt és ott 1 darab jósló se semmi nem volt .Teljesen zártan indítottak .



2018. jún. 10. 11:42
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
Simán beindulhat akár ma is. De jóslókkal 6 hétig, nyílt méhszájjal én 3 hétig húztam, nyákdugót én nem láttam de elvileg így is lehet még hetekig is húzni. Első babámnál is sok jóslöm volt de enyhék, a másodiknál néha gyanúsan erősek.
2018. jún. 10. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%
Lehet, de innen meg akar hetrk is lehetnek. Ismerek egy anyukat, aki mar a 30. het elott teljesen nyitva volt, es bar korhazban, de a 38 vagy 39. hetig huzta, es akkor is csak azert lett vege, mert kerte, hogy csaszarozzak meg.
2018. jún. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
82%
Nekem amugy a 21. hettol voltak josloim.
2018. jún. 10. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
85%

Lehet akár ma is, pár napon belül is, de akár túl is lépheted a terminust.

Én már több mint egy hete jóslózok, néha már olyan szinten, hogy azt hiszem itt az idő, és egyszer csak leáll. Méhszáj 2111, hasmenésem is van, türelmem meg egyre kevesebb. Tegnapra voltam kiírva, szóval igazán jöhetne már.

Fiam annó 40+6-ra születetr, vele magzatvízelfolyással indult.

2018. jún. 10. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 1. Babámmal este 6kor elment a nyakdugó reggel 8ra meg lett.

2. Babámnál reggel 8kor ment el a nyákdugó. Délután fél2re meg lett.

3. Babámnál magzatvíz folyt el.

A nyákdugóval márcsak a korhazban találkoztam vajudás közben.

2018. jún. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Azóta mintha 20 -30 perces fájások kezdenének beállni. De nem figyelem feszülten hanem csinálom a dolgaim és aközben tűnt fel .
2018. jún. 10. 16:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!