Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Anyukák, ilyen szörnyüséges a...

Anyukák, ilyen szörnyüséges a gátmetszés? (video)

Figyelt kérdés
[link]
2018. jún. 10. 22:41
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
37%

ááááááááááááááá

Köszi, azt hiszem meleg lettem.

22/f

2018. jún. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
82%

A vágást nem is éreztem, a varrás fájt kicsit.


Én is néztem szülés előtt videót és attól kb. halálra rémültem, valóságban teljesen bírható.

2018. jún. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
78%

Csatlakozom az elozohoz

Am szerintem minden mutet szornyuseg nem orvosi szemmel...

Am ez szep munka jol megcsinaltak a vegere

2018. jún. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
80%

A szakadás csúnyább.

Vagy keress vákuumos szülésről videót, az az igazi horror. Átélni is. ;)

2018. jún. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
88%

Ebben nincs semmi szörnyű. Viszonylag kicsi metszés, jó szögben, repedés nélkül, szép, réteges zárás, intrakután tovafutó varrattal a felszínen. Gyakorlatilag nyom nélkül gyógyul.


Egyébként nem fogod látni, ha neked csinálják, és amúgy sem ezzel leszel elfoglalva. Fölösleges ilyesmin paráznod.

2018. jún. 11. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
41%
fúj de undorító,na tuti nem szülök soha
2018. jún. 11. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
50%

Inkább nem nézem meg, de mindenki azt mondja, hogy alig vagy nem veszi észre, el van foglalva mással, a repedés viszont durva lenne. A varrás viszont fájdalmas.


Nekem rosszul hangzik, éljen a sikeres gátvédelem... (Még nem szültem, de mivel nem akarom, hogy orvos legyen a közelemben, ha nem NAGYON muszáj, nincs a terveimben a gátmetszés.)

2018. jún. 11. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
88%
Annyira kár ezeket nézegetni szülés előtt . Szerintem ha megnéztem volna akkor én is be lettem volna tojva a szüléstől .. Nekem hála istennek könnyű szülésem volt .. a gátmetszést megsem éreztem ha páromék nem mondják fel sem tűnik . Varrásnál viszont közbe kérdeztem(nem fájt de éreztem ,hogy ott matat a doki),hogy most az egészet készül bevarni ? Rengeteg időnek tűnt azon kivül semmi . Utána sem volt rá gondom ,olyan mintha nem.is lett volna.
2018. jún. 11. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
64%

"fúj de undorító,na tuti nem szülök soha"


Pont ugyanilyen undorító, amikor méhnyakszűrést csinálnak neked. Akkor inkább arra se mész el? 40 évesen meg felkötöd magad, hogy soha ne legyen undorítóan lottyadt, ráncos a tested, ősz és ritkuló a hajad?

2018. jún. 11. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
91%
Én jobban féltem tőle mint a szüléstől, azt hittem csak legenda hogy nem lehet érezni. Aztán amikor szültem elérkeztünk arra a pontra amikor a doki mondta hogy szükséges lesz egy kis gátmetszés. Na én onnantól teljes pánikba estem, arrafelé se mertem nézni ahol az orvos állt. Jöttek sorban a fájások, egy idő után már idegesített hogy miért nem csinálja már, kérdeztem hogy mégis mikor fogja? Erre néztek egymásra a férjemmel meg a szülésznővel, hogy dehát már kész... A férjem azóta sem hiszi el hogy nem vettem észre, de tényleg nem éreztem. Aztán a vágás tökéletesen begyógyult, de már szülés után kb 2 nappal is alig éreztem valamit.
2018. jún. 11. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!