Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ti hova jartatok Uh-ra,...

Ti hova jartatok Uh-ra, vizsgalatokra, majd szulni?

Figyelt kérdés

Melyik korhazban, es melyik dokinal voltatok? Irnatok neveket?

Terhes vagyok, a teszt szerint, es lassan mennek ultrahangra, vizsgalatokra. De fogalmam sincs,hogy kihez.

Ha leirnatok kit, es miert valasztottatok sokat segitenetek :)


2018. jún. 12. 21:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Melyik város, melyik ország????
2018. jún. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Elnezest.

Budapest.

2018. jún. 12. 22:12
 3/5 anonim ***** válasza:
Szent Imre kórházban szültem ügyeletesnél a dokim lelépett. Amúgy jó kórház a fiam végig velem volt,jó szakemberek vannak ott. A szülésznőm egy nagyon tapasztalt nagyon kedves hölgy volt. Kecskeméti Vera csak ajánlani tudom.
2018. jún. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Róbert klinika dr. Nega
2018. jún. 13. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Honvéd (régi Máv a Hősök terénél), sürgősségi műtétem volt ott, az összes ügyeletes orvos, szülésznő és ápoló nagyon kedves volt velem, a maximálisat nyújtották. Most 9 hetes vagyok, odajárok terhesgondozásra, továbbra is elégedett vagyok. Nevet azért nem írok, mert egy-két kivétellel mindenkivel jól jársz. De érdemes a fiatal dokik közül választani, ők is profik, de lelkesebbek az idősebb kollégáknál, nincsenek még kiégve, és nem pénzéhesek.
2018. jún. 13. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!