Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Vajúdás alatt kinek mi volt a...

Vajúdás alatt kinek mi volt a legmagasabb fájdalom érték a ctg/nst gépen?

Figyelt kérdés
2018. jún. 14. 19:00
 1/7 A kérdező kommentje:
Illetve tudja valaki, hogy kb. meddig mérnek a gépek?
2018. jún. 14. 19:02
 2/7 anonim ***** válasza:
81%
Oxi előtt 80 körül volt. Utána vagy 140-150 de homályosak az emlékek.
2018. jún. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%
150 körül, de még utána is volt, azt már nem mérték, mert epét kezdtem hányni.
2018. jún. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
87%
Őszintén szólva kb 20 méter ctg papir vilt a végére. Fogalmam sincs h meddig ment fel de azt tudom h 100 környéken mar elindult rendesen a szülés. Ezután nekem meg boven erősödött m olyan is volt amikor osszerogytak a labaim. De akkor mar nagyon nem a ctg-t néztem.
2018. jún. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Teljesen felesleges a számot nézni, mert semmi relevanciája nincs.

Az, hogy mennyit mutat a CTG készülék, attól is függ, hova sikerült felrakni a fejet, milyen vastag az anyuka hasfala, mennyi zsír van rajta stb.


Van, akinek 100-as fájást mutat, pedig nem is vajúdik, sőt, keményedésen kívül semmit nem érez. És van olyan, hogy rendesen vajúdik valaki, a CTG meg nem is mutatja fájásokat.


Pl. ez egy vajúdás alatti CTG, mégis csak 40-60-as fájások vannak rajta.

[link]

Van, amikor meg egy sima NST-n nem látszik a görbe csúcsa a papíron, olyan magas, és mégis csak keményedést érez a terhes, és véletlen sem vajúdik.

2018. jún. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

90 es mégcsak nem is éreztem, közben nem tágultam.(meg jo h mas miatt befektettek megfigyelesre PONT aznap)

Vittek szuloszobába,oxitól 120korul volt de azt sem ereztem..mutet lett a vege, de a lenyeg h 120ast se ereztem.. masok mar a 60ast is nagyon rosszul elik meg. Szval ez semmit se számít.

2018. jún. 15. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
24%
ctg-nél az orovosok 100-120-160-ra szülést mondanak,a kismama röhögve keményedve érez nem szül még
2018. aug. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!