Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ma volt az 1. ask-m,1222-es a...

Ma volt az 1. ask-m,1222-es a méhszáj értékem. Lehet már csak napok/ órák kérdése? Ilyen tapasztalat valakinek? Ha mégse lenne semmi es majd indítás lesz, akkor az is konnyebben menne, ha mar legalabb ennyire tag vagyok nem?

Figyelt kérdés
2018. jún. 16. 11:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem 39 hetesen volt c2111, pár nappal később c2222, 3 nappal ezután c1222 és éjjel be is indult. (Csak azt nem tudom mióta volt c1222, max 3 nap) Én úgy tudom annyiban segít, hogy viszonylag hamar beindul normálisan. Úgy értem valószínűbb, hogy jóval gyorsabban eljutsz az 5 perces fájásokig. Nekem első babával, ahol c2111 maradt a méhszáj, fél napig is tartott, mire rendesen beindult, addig sok volt a 10-20 perces meg a 7-10 perces.
2018. jún. 16. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Barmikor beindulhat, lehet orak, napok, akar hetek kerdese is. Ha szeretned a beavatkozasokat elkerulni, ne engedd az inditast.
2018. jún. 16. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
2. Hogy erted, hogy ne engedjem az inditast? Itt majd csak 41+ par naposan van onditas, ha addig nincs semmi.
2018. jún. 16. 13:39
 4/4 anonim ***** válasza:
Azt irod a kerdesedben ,,hogyha megse lesz semmi es inditas lesz”, erre irtam. A terhesseg normal idotartama 37-42 het meg az orvosi konyvek szerint, ha a flowmetria rendben van, akkoris szeretnek indutgatni a dokik mar sok helyen 40+2-nel, es tulhordasnak mondani, holott valojaban tulhordasrol csak a 42. het utan beszelhetunk, addig az inditas nagy kockazatot rejt magaban.
2018. jún. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!